Polskie wydawnictwa techno, które musisz usłyszeć vol. 14

News

Sprawdź co słychać u takich artystów, jak Błażej Malinowski, Michał Jabłoński, The Effaith, Rraph, Piotr Figiel, Violent, Unpleasant Texture, Umba, Fisherboyz i PLEBS.

Blazej Malinowski – Inner Tension [The God Planet]

Data wydania: 30.01.2018

Tracklista:
1. New Generation
2. Inner Tension
3. New Tension (The Gods Planet Rework)
Błażej Malinowski na dobre zagościł pod skrzydłami The God Planet. Pod koniec miesiąca ukaże się jego płyta pod tytułem „Inner Tension”, zawierająca dwa oryginalne tracki oraz jeden remix gospodarzy labelu. Autorskie utwory to dojrzałe, bardzo dobrze skomponowane produkcje. Przepełnione są gęstą atmosferą i hipnotyzującymi dźwiękami, charakterystycznymi dla producenta. Claudio PRC i Ness postawili na nieco łagodniejsze, płynące dźwięki. Całość to prawdziwy majstersztyk, który ciężko przestać słuchać. Czekamy na więcej!

Michał Jabłoński – Outer Heaven [Newrhythmic Records]

Data wydania: 15.11.2017
Tracklista:
1. Outer Heaven
2. Shadow Moses
3. Ocelot
4. Diamond Dogs
5. Ocelot (Joton Rmx)
Ostatnia EP-ka Michała ukazała się dzięki hiszpańskiej oficynie Newrhythmic Records. Pierwszy utwór to intro, wprowadzające nas w atmosferę mroku i grozy. „Shadow Moses” i „Diamond Dogs” to nietuzinkowe, off beat’owe brzmienia, przepełnione groźnymi dźwiękami syren. „Ocelot” zarówno w oryginale, jak i w remixie Jotona, to mocne, wyraziste 4×4, które idealnie dopełnia klimat EP-ki. Wydanie pokazuje, że artysta nie ma zamiaru podążać w muzyce utartymi ścieżkami – szuka, eksperymentuje i zaciekawia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The Effaith – Mental Physics EP [Off White Records]

Data wydania: 24.11.2017
Tracklista:
1. Manic
2. Manic (Subjected Remix)
3. Deranged
4. Deranged (Rraph Remix)
Pod koniec listopada, po długiej przerwie wydawniczej, ukazała się EP-ka duetu The Effaith na włoskim labelu Off White Records. Wydanie składa się z dwóch dość szybkich, parkietowych autorskich tracków i dwóch remixów. Subjected swój remix okrasił melodyjnością i zagęścił nieco atmosferę. Remix Rrapha, polskiej dumy techno, to elegancki, dobrze skrojony utwór w delikatnej, hipnotycznej tonacji.

Fisherboyz – Riverside [International Day Off]

Data wydania: 19.12.2017
Tracklista:
1. Tuesday on Monday
2. Tuesday on Monday (PLEBS remix)
3. Riverside
„Riverside” to połączenie pięknych dźwięków i dużej wrażliwości muzycznej. Utwory są bardzo liryczne, melodyjne, nieco melancholijne i głębokie. PLEBS swojej wersji „Tuesday on Monday” nadali dynamiki, jednocześnie zachowując hipnotyczność i klimat utworu. Porządna robota!

Piotr Figiel – Celebrity Flush [Nashton Records]

Data wydania: 20.12.2017
Tracklista:
1. Paty Kary ft. 2PM
2. Glitter Your Veins
3. Paty Kary (Violent remix) ft. 2PM
4. Glitter Your Veins (Umba Remix)
5. Glitter Your Veins (Unpleasant Texture)
Piotr Figiel nie próżnuje i ostatnio wypuszcza sporo ciekawej muzyki. Jego EP-ka dla francuskiej oficyny Nashton Records to prawdziwa praca zbiorowa! Artysta do współpracy zaprosił spore grono zdolnych i cenionych producentów, co w efekcie dało naprawdę dobre wydanie.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →