Polski uczestnik na Red Bull Music Academy 2010

News

Red Bull Music Academy wybrała uczestników londyńskiej edycji. Jest wśród nich Polak, Filip Kaniecki, który jako jedyny reprezentant naszego kraju znalazł się w gronie 60 uczestników z całego świata.

To już 11 edycja prestiżowej Akademii dla muzycznych talentów. Przez kilka miesięcy międzynarodowe jury stawiało czoła niełatwemu zadaniu: spośród ponad 2 tysięcy nadesłanych aplikacji wybierało grupę 60 osób, które pojadą kształcić się do Londynu.

Filip o swoim zgłoszeniu do Akademii mówi: „Zdecydowałem się na to przede wszystkim dlatego, iż Akademia to świetna okazja do poznania ludzi, z którymi być może zrodzi się jakaś kooperacja, przy okazji posłuchanie świeżego materiału z różnych miejsc świata. Liczę też na podszlifowanie umiejętności w dziedzinach, w których nie mam możliwości zdobycia wiedzy w Polsce. Nie znam jeszcze planu Akademii ale wiem, że żaden dzień nie będzie stracony”.  

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Filip Kaniecki aka Monosylabikk

 

Red Bull Music Academy 2010, podobnie jak jej poprzednie edycje, odbędzie się w formie dwóch dwutygodniowych warsztatów. Sesje warsztatowe to nie tylko czas spędzony w studiach nagraniowych, to również – a może przede wszystkim – wykłady, podczas których uczestnicy znajdują odpowiedzi na nurtujące ich zagadnienia z dziedziny muzyki. Pełną listę wykładowców (około pięciuset artystów) można znaleźć na stronie Akademii pod adresem www.redbullmusicacademy.com.

 

Red Bull Music Academy Londyn 2010
I semestr: 7 luty- 19 luty 2010
II semestr: 28 luty – 12 marzec 2010

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →