Polski Scooter wystąpi przed tym prawdziwym

News

Potężna wichura zatrzęsie Torwarem! Wiemy już kto wystąpi na supporcie Scootera w czerwcu.

„Space Transmission” to najnowsze show Scootera, które jest naszpikowane niesamowitymi efektami świetlnymi, audiowizualnymi oraz specjalnymi pokazami pirotechnicznymi i laserowymi. Polski koncert odbędzie się 19 czerwca w Warszawie. Kto wystąpi przed legendą? Stachursky!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jacek Stachursky to polski artysta z 25-letnim doświadczeniem na scenie, który nieustannie zaskakuje swoich fanów. Do tej pory wydał 9 albumów i każdy z nich osiągnął komercyjny sukces, a jego produkcje to duża dawka tanecznej muzyki połączona z bagażem emocjonalnych przeżyć. Obecnie Jacek Stachursky nagrywa w klimacie „elektro-trans”, a przykładami najnowszych hitów są „Moja Droga”, „Doskozzza” czy „Zimna Lufa”.

Bilety są wciąż dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl!

Biletomat.pl
99 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →