Polski pierwiastek w Connaisseur Recordings

Zapowiedzi

Kontrofensywy Polaków ciąg dalszy. Już niedługo nakładem sublabelu kultowej oficyny Connaisseur ukaże się EP'ka duetu Pol_ON - Omorp EP.

O Mike’u P oraz Panu K pisaliśmy pod koniec ubiegłego roku w naszym cyklu Artysta na Weekend: Pol_ON. Już wtedy wspominaliśmy, że szykują się wydania tego warszawskiego duetu dla zachodnich wytwórni. Zanim to nastąpiło, doczekaliśmy się jeszcze EP’ki Ranom na labelu Channels Records. Doskonały oddźwięk tego wydawnictwa z pewnością pomógł chłopakom w rozmowach z Alexem Flitchem właścicielem jednej z najbardziej kultowych wytwórni niemieckich Connaisseur Recordings.

„Jest to nasz debiut na zagranicznej wytwórni i jesteśmy z tego faktu niezmiernie szczęśliwi. Tym bardziej, iż EP’ka na tyle spodobała się Alex’owi (Flitch’owi – przyp. red.), iż juz po kilku dniach po wysyłce demo skontaktował się z nami, by dogadać szczegóły wydawnictwa. To dało nam niesamowity wiatr w żagle, praca w studiu stała się jeszcze intensywniejsza. Zaczęliśmy również kooperację z Catz 'n Dogz, nasze wspólne produkcje ukażą się wkrótce na labelach Mothership i Get Physical…” – komentują Mike P i Pan K

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Tymczasem EP’ka Omorp ukaże się nakładem sublabelu Outils De Connaisseur już 1 lipca w sklepie Beatport.com. Na MySpace Pol_ON’u możecie odsłuchać tytułowego utworu z tego wydawnictwa. Oprócz niego na ep’ce znajdą się jeszcze numery: After The Party, Chorosc Jesienna oraz Omorp w remixie Catz’n Dogz.

 

Pol_On – Omorp EP [Outils du Connaisseur]
data wydania: 1 lipca 2009

 

 

Tracklista:

After The Party
Omorp
Omorp (Catz 'n Dogz First Minute RMX)
Chorosc Jesienna

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →