Polska reprezentacja przejmuje Tamę w ten weekend. Wisienką na torcie wyjątkowy występ trio z C&C Bookings

Fot. Joanna Probola
Eventpromo
An On Bast, Jurek Przezdziecki, Kuba Sojka, Lulu Malina, Tama, Poznań

Po jednym z bardziej intensywnych weekendów w ostatnim czasie pora na mały odpoczynek – nie powiedział nigdy nikt, a tym bardziej Tama. Poznaniacy lecą aż miło, czego dowodem jest kolejny weekend przygotowany dla fanów dobrej elektroniki. Co i kogo usłyszymy tym razem?

Tama robi to dobrze

„Wygląda na to, że pod względem imprez i line-upów Tama to obecnie nr 1 w PL” – brzmi jeden z komentarzy pod ostatnim wydarzeniem klubu. Można się z nim zgadzać bądź nie, jednak należy docenić fakt wnoszenia kolejnych wydarzeń przez klub z Niezłomnych 2 na coraz wyższy poziom. Byli Shlømo, Sin, były KI/KI, Lola Haze i didżejka na środku parkietu.

Jedna z najgrubszych tegorocznych imprez w Tamie przeszła do historii, a wraz z nią wspomnienia, których nikt osobom biorącym w niej udział nigdy nie zabierze. Można rzec, że pora wrócić na ziemię, jednak nie tu i nie teraz. Nie, mając na horyzoncie nowy weekend i kolejne muzyczne emocje czekające na wyciągnięcie ręki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tama, Shlomo, KI/KI
Fot. Artur AEN Nowicki

Tama w ten weekend Polakami stoi

Na nowe weekendowe rozdanie Tama przygotowała dla nas tym razem dużo polskiego dobra. Piątek to wizyta Lulu Maliny i Fresha, dwójki aktywnie działających na scenie reprezentantów muzyki house i tech-house. Prawdziwą wisienką na torcie, czy jak kto woli, crème de la crème, będzie jednak sobotni występ An On Bast & Jurek Przezdziecki & Kuba Sojka. C&C Bookings, czyli agencja, do której należy trio artystów, tak na swoich socialach zapowiada sobotni event:

Już w najbliższą sobotę w poznańskim klubie Tama będziecie mieli wyjątkową okazję, aby ponownie usłyszeć nasze magiczne trio! An On Bast, Jurek Przeździecki i Kuba Sojka połączą dźwięki swoich modularów, by zabrać Was w wyjątkową i niezapomnianą muzyczną podróż! To magia, którą doceni każdy fan muzyki elektronicznej, nie tylko miłośnicy techno! Gra na żywo trzech niezależnych artystów… Brzmi niesamowicie, prawda? Jeśli więc spędzacie ten weekend w Poznaniu, musicie tam być!

Będzie to trzeci raz, kiedy artyści wystąpią wspólnie na jednej scenie. Dwa pierwsze, w trakcie Audioriver 2016 i 3 lata później w Transformatorze, pobudziły wyobraźnię na kolejne improwizowane występy okraszone fuzją unikatowych stylów każdego z artystów. Ich setup to prawie 50 kg sprzętu połączonego 24-kanałowym studyjnym mikserem. To wyjątkowe połączenie trzech różnych spojrzeń na muzykę elektroniczną, które na długo zapadnie w pamięci każdemu, kto osobiście zdecyduje się stawić w najbliższą sobotę w poznańskim klubie. U boku Anny, Jurka i Kuby wystąpią dodatkowo Feelaz i Gary Holldman.

Tama. Wejściówki i lista fb free

Wejściówki na oba dni organizatorzy podzielili na 3 „etapy”. Osoby, które klikną „wezmę udział” w wydarzeniu na Facebooku i które zjawią się w klubie do północy, wejdą za równowartość zero polskich złotych. Po północy trzeba będzie zapłacić 20 zł. Tak zwana „reszta świata” będzie musiała liczyć się z kosztem 30 zł. Piątkowa i sobotnia lista zostanie zamknięta w dniu wydarzenia o godzinie 19:00.

WIR: JORIS VOORN | TAMA

Biletomat.pl
60 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →