POLISH THE DANCEFLOOR prezentuje DUB KULT live!

News

Po bardzo udanym roku 2007 dla POLISH THE DANCEFLOOR - występach Piotra Bejnara, Marcina Czubali, Jacka Sienkiewicza i SLG. PTD Crew nie spoczywa na laurach... Na pierwsza imprezę tego roku organizatorzy zaprosili jednego z najbardziej wpływowych producentów brzmień 'minimalnie' elektronicznych DUB KULT.

Jego muzyką zachwycają sie począwszy od Laurent’a Garnier’a, Steve Bug, Ricardo Villalobos , Andy Weatherall czy Sven Vath.
 
Imprezy 26 stycznia na pewno nie można przegapić… i to z paru powodów. Specjalnie na tę noc Neilon Pitamber aka DUB KULT przygotuje wyjatkowy set, do tej pory nieprezentowany(live audio & visual performance). Kolejnym dobrym powodem aby nie przegapić nadchodzącej imprezy PTD jest występ bardzo dobrze znanego dj’a RICH NXT, współtwórcy projektu D-LATE – obok Secretsundaze, Mulletover i Kubicle najprężniej dzialajacej marki imprezowej na EastEndzie.

Na dobrą rozgrzewkę imprezy na górnym floorze usłyszeć będzie można FAT! Beaches DJ’s, MP i rezydenta Red Light After Hours – CJ’a.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Główny dancefloor do tańca preparować będzie GiGi a sędzią ostatecznym wypolerowanego parkietu będzie rezydent SSSIXA.

Ostatnim powodem do bezwględnej obecności na tej imprezie jest fakt, ze impreza ta jest ostatnia impreza PTD w klubie Gramophone!!!

Powodem zmiany klubu jest odpowiedz na prośby bywalców imprez, którzy pragną bawić się dłużej niż tylko do godziny 4 nad ranem. Jak zapewniają organizatorzy PTD nadal bedzie odbywac sie (w innym miescu narazie owianym tajemnica ) we wschodniej czesci Londyniu, centrum nieokielznanej zabawy – Shoreditch.

Sobota, 26 Styczeń @ Gramaphone

DUB KULT (Traum, Raum..Musik, Living Records) LIVE!!!
RICH NXT (D LATE)
resident dj’s:
FAT! BEACHES, GIGI, MP, CJ (Red Light Afterhours) & SSSIXA

live visuals by Hek
body painting by Patrycja

Adres:
60-62 Commercial Street
Spitalfields, London E1 6LT

Start: 9pm till 4:00
Wjazd: 6 concession, 7 others
info&tickets reservation: 07888 745 482

MySpace PolishTheDancefloor Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →