Polski Kartel odkryty w Poznaniu!

Wydarzenie

W poznańskim klubie SQ odkryto kartel zawiązany przez kilku przedstawicieli lokalnej sceny dj'skiej. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, handlują najwyższej jakości polską muzyką a w jej szeregach znajdziemy czołówkę dj'ów i producentów z krajowego podwórka.

Nieustannie hołdując zasadzie 'dobre bo polskie’ trójka poznańskich dj’ów Juniore, Creamer i Will Art, postanowiła stworzyć projekt, który ma na celu sprowadzić do SQ przedstawicieli sceny z całego kraju – Polish Kartel.

Często spotykam się z opiniami ludzi z całej Polski, iż poznańskie podwórko, jest zbyt zamknięte na dj’ów spoza miasta. Owszem, czasami pojawiają się przedstawiciele Warszawy czy Trójmiasta, ale zdecydowanie stanowią mniejszość wobec lokalnych reprezentantów. Nie podważając faktu, iż mamy sporą rzeszę naprawdę zdolnych poznaniaków, zauważyliśmy, iż fajnie by było drzwi jednego z najlepszych polskich klubów uchylić dla utalentowanych, posiadających niebanalne podejście do granej muzyki, rezydentów z innych miast. Tak powstał pomysł na Polish Kartel – zagrają tu polscy dj’e, producenci i live act’owcy – będzie to, myślę, wyjątkowy przegląd krajowej sceny i szansa do zapoznania się z nowymi nazwiskami dla naszej lokalnej publiczności…” – tłumaczy ideę cyklu Juniore.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Juniore, Creamer, Will Art – rezydenci cyklu Polish Kartel

Na pierwszej imprezie, w najbliższy piątek 6 maja, zagra rezydent lubelskiego klubu Soundbar – Tobias Manou. Przez ponad jedenaście lat mieszkał w Londynie gdzie uczył się produkcji muzycznej a w roku 2007 został rezydentem cyklu Tres Risque w klubie Pacha.
 
Aktualnie zagorzały fan muzyki deep/tech house i właśnie po części taki charakter mają jego bieżące produkcje…

Foto: Paula Bartczak

Więcej:

06.05 Polish Kartel plays Tobias Manou @ SQ klub, Poznań

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →