Polish DJs Chart 2021 – zbliża się wielki finał

News
Polish DJs Chart - wybieramy najpopularniejszego DJ-a w Polsce

W najbliższy piątek rozstrzygnie się ogólnopolski konkurs na najlepszego DJ-a w Polsce. Finał Polish DJs Chart 2021 odbędzie się we wrocławskim klubie Wall Street.

Polish DJs Chart – wybieramy najpopularniejszego polskiego DJ-a

Polish DJs Chart 2021 stoi pod znakiem naprawdę wielu zmian. Oprócz modyfikacji zasad organizatorzy postanowili również w inny sposób podejść do organizacji finału i ogłoszenia wyników rankingu. Dotychczas tytuł najpopularniejszej postaci polskiej sceny muzyki elektronicznej przyznawany był podczas transmisji ze studia XONI On Air. Teraz wydarzenie przenosi się do jednego z wrocławskich klubów.

Gospodarzem finału Polish DJs Chart 2021 będzie Wrocławski klub Wall Street. Miejsce to jest nieprzypadkowe, bowiem to właśnie tutaj swój zalążek miała akcja #OtwieraMy mająca na celu sprzeciw wobec paraliżujących naszą branżę restrykcji. To właśnie tu rozpoczął się sezon klubowy 2021, więc lepszego miejsca na rozstrzygnięcie najważniejszego rankingu polskiego clubbingu chyba nie ma! Wall Street jest jedną z większych klubowych przestrzeni we Wrocławiu, która ma wszystkie papiery, aby przeprowadzić ogólnopolską imprezę na najpopularniejszego DJ-a w naszym kraju.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród towarzyszyć będą występy postaci z różnych gatunków tanecznej muzyki elektronicznej. Organizatorami Polish DJs ChartShining Beats oraz Xoni On Air. Na samej imprezie usłyszymy sześć postaci z różnych krańców polskiego EDMu. Brzmienia, które wypełnią Wall Street, oscylować będą wokół szeroko pojętej muzyki klubowej – od techhouse’u, przez trance, aż do hardstyle’u. Wystąpią m.in.: I.GOT.U, Emdi, Sius Plau, Driver, X-Meen czy Matt Bukovski. Bilety z pierwszej puli w cenie 20 zł wciąż są do nabycia na stronie biletomatu.

Największe portale informujące o muzyce elektronicznej połączyły siły, aby docenić polską scenę elektronicznej muzyki tanecznej. W ten sposób powstał Polish DJs Chart – ranking najpopularniejszych postaci rodzimej branży. W zeszłym roku ranking wygrał DJ Hazel. Na podium znaleźli się również tacy DJ-e jak Matys oraz Skytech. W top 10 poza wymienioną trójką największą ilość głosów otrzymali C-Bool, Blinders, I.GOT.U, DNF, DJ Kris, Dj Wajs i X-Meen.

POLISH DJS CHART 2021 - WIELKI FINAŁ - KUP BILETY

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →