Po co komu krakowskie Zabłocie? Festiwal Polikultura 2015

Wydarzenie

Sprawdź co będzie się działo na afterparty po inauguracji eventu "Zabłocie Inside Out", części krakowskiego festiwalu Polikultura 2015.

Zabłocie to postindustrialny rejon Krakowa, część dzielnicy Podgórze, nad Wisłą, znajdujący się w fazie zmiany funkcji z przemysłowej na… jaką? Dowiedzieć się tego spróbują organizatorzy festiwalu Polikultura 2015, czyli studenci I roku zarządzania kulturą i mediami krakowskiego Uniwersytetu Jagielońskiego. Od 22 maja odbywają się na campusie uniwersyteckim wystawy, koncerty i panele dyskusyjne, starające się odpowiedzieć na pytanie „Zabłocie: Komu? Po co?”.


Coffee Cargo
29 maja festiwal przenosi się na krakowskie Zabłocie. Inauguracyjny event „Zabłocie Inside Out” zapowiada się niezwykle interesująco. Już 29 maja odbędzie się koncert noise’owy, na którym wystąpi Wilhelm Bras. Performance’owi artysty będzie towarzyszyć wideo-instalacja, za którą odpowiadają Edyta Dufaj, Paweł Krzywdziak oraz Maciej Lenda. Po koncercie w industrialnych wnętrzach Coffee Cargo odbędzie się impreza rezi.dance, z dobrze znanymi na krakowskiej scenie klubowej didżejami jak Phil Jensky, Roger.Gest, Freak Slaughter, Milczanowsky czy Filet.
Pełny program festiwalu znajdziecie tutaj.
Źródło: materiały promocyjne
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →