Policja zamyka imprezy na Ibizie AKTUALIZACJA

Lifestyle

Horrendalnie wysokie ceny, coraz większe tłumy turystów i policja zamykająca imprezy na plaży. Czy Ibiza traci swój dawny klimat?

tINI, reprezentantka wytwórni Desolat, od 5 lat organizuje darmowe imprezy na plażach Ibizy. Eventy sygnowane hasłem”tINI & the gang” słynęły z hipisowskiego ducha Białej Wyspy sprzed lat. Pokojowy klimat i występy takich artystów jak m.in. Cassy, Mountain People, Robert Dietz czy samej tINI ściągały na wydarzenia prawdziwe tłumy.


Źródło: instagram.com/tinicouldbeworse/

Jednak na ostatniej edycji „tINI & the gang” doszło do nieprzyjemnego incydentu. Impreza została zamknięta przez policję. Podobno to coraz częstszy przypadek na Ibizie. Nieoficjalnie mówi się, że za zjawiskiem zamykania darmowych imprez stoją topowe kluby, które starają się pozbyć konkurencji. Przyczyną może być także ciągły proces komercjalizacji wyspy, związany z boomem na muzykę EDM, która ciągnie za sobą tłumy nieokiełznywanych turystów, zaśmiecających hiszpańską wyspę.
Zastanawia tylko, dlaczego policja nie interweniuje, kiedy to David Guetta wjeżdża do klubu Pacha na koniu, wystawiając niewinne zwierzę na stres, a zamyka plażową imprezę w duchu wyspy. Może aby uniknąć problemów z policją, tINI powinna na swoich imprezach rozdawać darmowe pączki ; )

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

AKTUALIZACJA 31.07.2015:

Niestety już oficjalnie lokalne władze wykreśliły imprezy „tINI & the gang” z kalendarza wydarzeń na plaży No Name. Tini z bólem serca poinformowała o tym na swoim profilu na Facebooku. Ucierpiał także Carl Craig, który musiał odwołać w ubiegłym tygodniu swój event „Detroit Love” organizowany na tej samej plaży. Artyści obecnie szukają nowego miejsca na swoje open’airowe imprezy.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →