Policja pochwaliła się przechwyceniem dużej partii ecstasy. Okazało się, że to żelki Haribo

Fot. Pixaby.com
News
Żelkowy przekręt - Policja pochwaliła się przechwyceniem dużej partii ecstasy. Okazało się, że to żelki Haribo

W ostatnim tygodniu paryska policja poinformowała, że zabezpieczyła warte milion euro narkotyki. Znaleziony proszek okazał się jednak zmielonym słodkim przysmakiem.

Żelkowy przekręt

Swój „sukces” mundurowi ogłosili w mediach społecznościowych. Odbyło się to przy okazji zatrzymania młodego Algierczyka, u którego w mieszkaniu znaleziono m.in. 25 kg różowego proszku, 800 euro w gotówce oraz maszynę do produkcji narkotyków.

Jak donosi dziennik Le Parisien, laboratoryjne analizy toksykologiczne wykazały jednoznacznie, że zabezpieczone substancje to żadne warte 1 mln euro narkotyki a…zmielone żelki Haribo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zatrzymany przez policję Algierczyk jest już na wolności. Francuskie media poinformowały, że będzie prowadzone przeciwko niemu dochodzenie związane z obrotem kradzionymi przedmiotami.

żelkowy przekręt

Fot.TT/Préfecture de Police

Impreza bez żelków to żadna impreza

Nie wiemy dokładnie, z jakiego powodu zatrzymany mężczyzna zajmował się produkcją słodkich tabletek. Policja zdradza, że prawdopodobnie chciał on rozprowadzać je w czasie nielegalnych imprez, oszukując w ten sposób swoich klientów.

Pechowi francuscy funkcjonariusze są obecnie celem niewybrednych żartów internautów, którzy masowo wrzucają do sieci zdjęcia z żelkami i fałszywymi komunikatami policyjnymi.

TEN ARTYKUŁ NIE MA NA CELU PROMOWANIA ŚRODKÓW, KTÓRE W NASZYM KRAJU UZNANE SĄ JAKO NIELEGALNE, A ICH UŻYTKOWANIE MOŻE DOPROWADZIĆ DO UTRATY ZDROWIA LUB ŻYCIA.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →