Policja pochwaliła się przechwyceniem dużej partii ecstasy. Okazało się, że to żelki Haribo

Fot. Pixaby.com
News
Żelkowy przekręt - Policja pochwaliła się przechwyceniem dużej partii ecstasy. Okazało się, że to żelki Haribo

W ostatnim tygodniu paryska policja poinformowała, że zabezpieczyła warte milion euro narkotyki. Znaleziony proszek okazał się jednak zmielonym słodkim przysmakiem.

Żelkowy przekręt

Swój „sukces” mundurowi ogłosili w mediach społecznościowych. Odbyło się to przy okazji zatrzymania młodego Algierczyka, u którego w mieszkaniu znaleziono m.in. 25 kg różowego proszku, 800 euro w gotówce oraz maszynę do produkcji narkotyków.

Jak donosi dziennik Le Parisien, laboratoryjne analizy toksykologiczne wykazały jednoznacznie, że zabezpieczone substancje to żadne warte 1 mln euro narkotyki a…zmielone żelki Haribo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zatrzymany przez policję Algierczyk jest już na wolności. Francuskie media poinformowały, że będzie prowadzone przeciwko niemu dochodzenie związane z obrotem kradzionymi przedmiotami.

żelkowy przekręt

Fot.TT/Préfecture de Police

Impreza bez żelków to żadna impreza

Nie wiemy dokładnie, z jakiego powodu zatrzymany mężczyzna zajmował się produkcją słodkich tabletek. Policja zdradza, że prawdopodobnie chciał on rozprowadzać je w czasie nielegalnych imprez, oszukując w ten sposób swoich klientów.

Pechowi francuscy funkcjonariusze są obecnie celem niewybrednych żartów internautów, którzy masowo wrzucają do sieci zdjęcia z żelkami i fałszywymi komunikatami policyjnymi.

TEN ARTYKUŁ NIE MA NA CELU PROMOWANIA ŚRODKÓW, KTÓRE W NASZYM KRAJU UZNANE SĄ JAKO NIELEGALNE, A ICH UŻYTKOWANIE MOŻE DOPROWADZIĆ DO UTRATY ZDROWIA LUB ŻYCIA.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →