Polak u boku największych w składzie Awakenings Festival 2023

Fot. via thedjrevolution.com
News
Awakenings

Chcąc wymienić pięć najważniejszych techno festiwali na świecie, Awakenings Festival z pewnością wśród nich się znajdzie. Holenderski klasyk z bogatą historią właśnie ogłosił line-up swojej wiosennej edycji. Skład pęka od znakomitości, wśród zaproszonych znalazł się także nasz człowiek.

Awakenings Festival. Marzenie każdego DJ-a

Awakenings to prawdopodobnie najważniejsza impreza z muzyką elektroniczną/taneczną na świecie. Festiwalowy gigant rozpoczął podbój techno świata w 1997 roku, należąc do agencji eventowej Monumental Productions BV. Obecnie w trakcie sezonu plenerowego mamy do czynienia z dwoma edycjami słynnej imprezy – wiosenną i letnią. Dzisiaj skupimy się na tej pierwszej, która odbędzie się między 13 a 15 maja na terenach rekreacyjnych Spaarnwoude między Amsterdamem a Haarlemem.

awakenings festival
fot. materiały prasowe

Najważniejszym elementem całej układanki jest tutaj pora trwania imprezy. Już nazwa podpowiada nam, jaki jest cel Awakenings. Zaraz po śniadaniu kilkadziesiąt tysięcy ludzi z całego świata zderzyć ma się z techno przebudzeniem w holenderskim wydaniu. W samym sezonie letnim mamy tam kilkadziesiąt festiwali, większość z muzyką techniczną, które odbywają się właśnie za dnia. Holendrzy to naród kochający festiwale, miejsca, gdzie można wspólnie celebrować wolny czas, najlepiej z ulubioną muzyką w tle.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Awakenings is techno

Awakenings Festival przyzwyczaił nas do nieprzyzwoicie grubych line-upów. Skompletowany skład to ponad 80 artystów z całego świata, absolutne ikony gatunku, przyjaciele festiwalu, rezydenci i blisko 25 debiutujących na festiwalu DJ-ów i producentów. W programie znajdziemy takie postaci jak Blawan, Speedy J, Marcel Dettmann, Rebekah, Joris Voorn, Kink, Mind Against, Kerri Chandler czy Adam Beyer.

Awakenings Podcast #146 – DEAS

Nas najbardziej cieszy pojawienie się w line-upie krakowskiego DJ-a i producenta DEASa. Karol Mozgawa w ostatnim czasie gra więcej za granicą niż na polskim podwórku, zaś booking na Awakenings to prawdopodobnie największe wyróżnienie w jego dotychczasowej karierze. Polak jest kolejnym artystą, który zapisze Awakenings w swoim portfolio. Niedawno na holenderskiej imprezie wystąpiła An On Bast w ramach cyklu Carla Coxa na Amsterdam Dance Event.

Siedzialem na lotnisku w New Delhi. Akurat kończyłem mój tour po Indiach i leciałem do Wietnamu na kolejną imprezę. W międzyczasie miałem spotkanie z moim agentem Marco. Rozmawialiśmy o przyszłych bookingach i poinformował mnie, że gram na Awakenings Spring Edition. Nie mogę się doczekać!

– DEAS.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →