Pola Rise i Andy Ward prezentują kolejny singiel

News

Po ciepło przyjętym pierwszym singlu Higher, który ujął wielu słuchaczy i fanów na całym świecie, przyszedł czas na kolejną odsłonę projektu dwojga wyjątkowych artystów.

Pola Rise i Andy Ward we wspólnym nagraniu

W serwisach streamingowych pierwszy wspólny utwór od Poli Rise i Andy’ego Warda Higher został odtworzony już ponad 1,8 mln razy. Kawałek trafił na takie playlisty, jak: Letni Chill, czy Fresh Finds. Teraz do sieci trafił kolejny wspólny utwór artystów – Mama Said. Piosenka stanowi dość osobistą opowieść, traktującą o relacjach międzyludzkich, które często bywają bardzo skomplikowane. To opowieść o ludziach, którzy tkwią w niewłaściwych związkach, mimo wielu sygnałów ostrzegawczych.

Pola Rise i Andy Ward – Mama Said

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pola Rise o swoim najnowszym dziele mówi:

Po publikacji pierwszego singla Higher chcieliśmy stworzyć coś zupełnie innego, bardziej na luzie. Zaczęło się od zabawnego brzmienia lat 80., w którym się zakochaliśmy. Potem pomyśleliśmy, że będąc na dwóch różnych końcach świata, przebywając w izolacji, bardzo mocno odczuwamy jej skutki. Wszyscy wiemy jak frustrująca i męcząca może być miłość, a dystans może być walką. Zdecydowaliśmy, że napiszemy o tych emocjach. Utknięcie w miejscu i ta tęsknota sprawiły, że powstało MAMA SAID

Pola Rise i Andy Ward – czekamy na płytę

Duet rozpoczął współpracę na kwarantannie. Utwory powstawały w Warszawie i Brisbane, dzięki pracy zdalnej. Dwa pierwsze single to zapowiedź całego wydawnictwa, które z pewnością dla wielu będzie zaskakujące.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →