Pol_On – We’re Lost EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2011/08/22
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
Pol_On to jedni z moich ulubionych producentów house, dlatego też zawsze z dużą przyjemnością zabieram się za odsłuch ich kolejnych produkcji. Panowie mają obecnie bardzo pracowity okres, bowiem co chwilę słyszymy o ich nowych remiksach. Autorskie utwory ukazują się znacznie rzadziej, tym bardziej warto przyjrzeć się najnowszej EP-ce ’We’re Lost’ wydanej na Systematic.
Pamiętacie rewelacyjny 'Secret Love’ z 'Used To Say EP’? Numer ten wyraźnie nawiązywał do hymnu techno – 'The Bells’ Jeffa Milesa. Teraz mam nieodparte wrażenie, iż nowe propozycje Pol_On hołdują dokonaniom Moodymanna, szczególnie ’Heavy Rain’. Świetna perkusja doskonale nakręca numer, do tego ciągnący się lead i nieco nonszalancka aranżacja, która w tym wypadku jest atutem.
We’re Lost’ jest zdecydowanie grzeczniejszy i głębszy. Nie ma tu miejsca na swobodne zabawy dźwiękiem, a całość lepiej wpisuje się w dotychczasową twórczość warszawskiego duetu. Obok wersji oryginalnej znajdziemy remix chłopaków ze Spirit Catcher. Ich propozycja jest jeszcze bardziej deep’owa, wyposażona w potężny bas, który wyciśnie siódme poty z klubowych soundsystemów.
EP-ka 'We’re Lost’ to udana pozycja w dyskografii Pol_On, jednak daleko jej do poprzedniej 'Used To Say EP’, którą uważam za dzieło wybitne. Niemniej fani klasycznego brzmienia house będą zadowoleni.Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

01. We’re Lost

02. Heavy Rain

03. We’re Lost (Spirit Catcher Remix)

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →