Pol_On – We’re Lost EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2011/08/22
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
Pol_On to jedni z moich ulubionych producentów house, dlatego też zawsze z dużą przyjemnością zabieram się za odsłuch ich kolejnych produkcji. Panowie mają obecnie bardzo pracowity okres, bowiem co chwilę słyszymy o ich nowych remiksach. Autorskie utwory ukazują się znacznie rzadziej, tym bardziej warto przyjrzeć się najnowszej EP-ce ’We’re Lost’ wydanej na Systematic.
Pamiętacie rewelacyjny 'Secret Love’ z 'Used To Say EP’? Numer ten wyraźnie nawiązywał do hymnu techno – 'The Bells’ Jeffa Milesa. Teraz mam nieodparte wrażenie, iż nowe propozycje Pol_On hołdują dokonaniom Moodymanna, szczególnie ’Heavy Rain’. Świetna perkusja doskonale nakręca numer, do tego ciągnący się lead i nieco nonszalancka aranżacja, która w tym wypadku jest atutem.
We’re Lost’ jest zdecydowanie grzeczniejszy i głębszy. Nie ma tu miejsca na swobodne zabawy dźwiękiem, a całość lepiej wpisuje się w dotychczasową twórczość warszawskiego duetu. Obok wersji oryginalnej znajdziemy remix chłopaków ze Spirit Catcher. Ich propozycja jest jeszcze bardziej deep’owa, wyposażona w potężny bas, który wyciśnie siódme poty z klubowych soundsystemów.
EP-ka 'We’re Lost’ to udana pozycja w dyskografii Pol_On, jednak daleko jej do poprzedniej 'Used To Say EP’, którą uważam za dzieło wybitne. Niemniej fani klasycznego brzmienia house będą zadowoleni.

Tracklista

01. We’re Lost

02. Heavy Rain

03. We’re Lost (Spirit Catcher Remix)

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →