Podróż do przeszłości z wytwórnią Poker Flat

Zapowiedzi

Poker Flat Recordings rozpoczyna 2011 rok od zapowiedzi nowej kompilacji "Forward To The Past", na której znajdziemy zbiór niewydanych dotąd produkcji.

Jak mówi sam szef labelu Poker FlatSteve Bug – kompilacja „Forward To The Past” ma być oddaniem hołdu muzyce elektronicznej z przełomu lat 1985 – 1992, w szczególności takim gatunkom jak Chicago House, Acid, New York House oraz wczesne Detroit Techno. Na płycie znajdziemy 12 niewydanych dotąd numerów, których autorami są zarówno weterani jak i nowe twarze na scenie elektronicznej. Wśród nazwisk znajdziemy m.in. takie gwiazdy jak: Martin Landsky, Sasse, Ribn, Deetron czy też Redshape.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Każdy na swój sposób starał się zinterpretować dźwięki z 'przeszłości’ i pokazać czym dla niego jest muzyka z tamtego okresu. Także ukłonem w kierunku przeszłości jest sposób masteringu całości materiału – użyto do tego taśmowego sprzętu analogowego, którego na codzień nie wykorzystuje się już w studiu.

Zapowiada się niezwykle ciekawe wydawnictwo, które powinno się spodobać każdemu – bez względu na to czy interesuje się muzyką elektroniczną od wielu lat czy dopiero od niedawna. Dla jednych to powrót do przeszłości, dla drugich dobra lekcja muzycznej historii.

Poker Flat pres. Forward to the Past

Data wydania: 04.04.2011

Tracklista:
01. Steve Bug – Jack Is Back (Album Edit)
02. Martin Landsky – V2U (Album Edit)
03. KINK and Neville Watson – Night Time Raw
04. Sasse – Hot For You
05. The Revenge – Elements Of Fife (Main Mix)
06. Ribn – Pancake
07. Polus – Patterns In The Dark
08. Deetron – The Maze
09. Cle – Feel It (Don’t Cha Know)
10. TJ Kong & Modular K – Jack Shit
11. Cab Drivers – Shoulder Pad
12. Redshape – Funny Green Hat (Altered Mix)

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →