Podsumowanie Love Family Park 2009 – zdjęcia i filmy

News

Zainteresowanie tegoroczną edycją Love Family Park było ogromne. Ludzie z całej Europy przybyli do Niemiec by wziąć udział w tym niesamowitym wydarzeniu. Przygotowaliśmy dla Was podsumowanie tej imprezy.

Zakończyła się kolejna edycja Love Family Park, która przyciągnęła do Mainwiesen ponad 23 tysiące fanów muzyki elektronicznej niemal z całego kontynentu. Specjalnie na tę imprezę przyjechali ludzie z Włoch, Anglii, Francji, Holandii, Belgii, Hiszpanii oraz oczywiście także z Polski. Na 3 ogromnych scenach wystąpiły największe gwiazdy muzyki house oraz techno. Byli wśród nich m.in. Sven Vath, Ricardo Villalobos, Loco Dice, Luciano, Magda, Marco Carola, Cassy oraz Underworld.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Impreza Love Family Park wystartowała w niedzielę, 5 lipca równo o 10:00. Pierwszymi artystami, którzy wprawiali w taniec dopiero co przybyłych fanów byli: Toni Rios, Wighnomy Brothers i Cassy. Kilka godzin później pod każdą ze scen zabrała się już pokaźna liczba ludzi, a o 15:00 zostały wyprzedane wszystkie bilety.

 

 

Podobnie jak w latach ubiegłych tak i w tym roku podczas trwania całego festiwalu, słońce pieściło podniesione w górę ręce zebranego tłumu fanów elektronicznych brzmień. Występ Svena Vatha zawsze był jedną z głównych atrakcji Love Family Park i to właśnie podczas jego setu pod sceną zebrało się najwięcej ludzi.

 

 

O godzinie 17.30 na scenie pojawiła się brytyjska grupa Underworld. Był to ich jedyny występ na żywo w Niemczech w tym roku. Ostatnimi gwiazdami, które grały na drugiej scenie byli Ricardo Villalobos oraz Luciano w secie back to back. To chyba jeden z bardziej porywających występów tej imprezy. Ludzie po prostu szaleli.

 

 

Po raz kolejny wielkim finałem Love Family Park był spektakularny pokaz fajerwerków i kończący całą imprezę set Svena Vatha. Większość ludzi wzięło także udział w oficjalnym afterparty, który odbył się w Cocoon Club, gdzie wystąpili Loco Dice, Marco Carola oraz Karotte.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmów z tegorocznej edycji Love Family Park:

 

Marco Carola

 

Karotte

 

Frank Lorber

 

Wighnomy Brothers


Cassy

 

Turntablerocker

 

Ricardo Villalobos & Luciano

 

zdjęcia dzięki uprzejmości agencji organizującej Love Family Park

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →