Płyty Modfunk do wygrania!

News

Mamy dla Was 10 najnowszych płyt Modfunk - Emofunk oraz 10 wejściówek na wyjątkową imprezę 'Modfunk Album Launch Party' 14 listopada w klubie Piekarnia w Warszawie.

Najnowszy album Modfunk – Emofunk ukaże się w sprzedaży już w piątek 14 listopada. Tego samego dnia odbędzie się również impreza ’Modfunk Album Launch Party’ promująca to wydawnictwo w warszawskim klubie Piekarnia.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


KONKURS!


Wśród osób, które odpowiedzą na pytanie konkursowe oraz wyślą maila na adres: [email protected] rozlosujemy wejściówki na 'Modfunk Album Launch Party’ w klubie Piekarnia w Warszawie (14 listopada 2008) oraz 10 najnowszych albumów grupy Modfunk – Emofunk.


W mailu należy podać imię i nazwisko, dane adresowe, w temacie wiadomości proszę wpisać rodzaj nagrody (Modfunk – wejściówka lub Modfunk – CD).

Pytanie konkursowe:
Podaj tytuł debiutanckiej płyty duetu Modfunk.


 

Na imprezie obok Modfunk (www.modfunk.com) zagrają tacy artyści jak:  Demon (www.helpyourself.fr), Pol Rax (www.seekrecords.net), SQ.LAB (www.seekrecords.net), Pete Boy (www.seekrecords.net/www.fastmuzik.pl) oraz Matt Kuliński (Piekarnia).
 
Pierwszy singiel z płyty pod tytułem Cut Your Soul jest dostępny w oficjalnej sprzedaży od 29 Października. Płyta EMOFUNK jest mieszanką różnych stylów muzycznych od Sauer Pop po Glitter Crasz. Na krążku gościnnie wystąpił Zdar z legendarnej francuskiej grupy Cassius, John Webb z amerykańskiej formacji Love Meets Lust oraz Demon (autor hitu Your Are My High).

 

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →