PLURED – poznaliśmy kolejnych artystów

Eventpromo
PLURED VSK i Michał Jabłoński

Jefff Mills, Ellen Allien, Tommy Four Seven i... właśnie poznaliśmy kolejnych artystów, którzy dołączają do składu czerwcowej imprezy PLURED.

PLURED nie zwalnia tempa

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku. Już 6 czerwca w Hali Stulecia odbędzie się prawdziwe święto muzyki elektronicznej. Do Polski zawita Jeff Mills. I to w jakim towarzystwie! Obok niego wystąpi jedna z najważniejszych postaci berlińskiej sceny klubowej – Ellen Allien. Niedawno swój udział potwierdził również Tommy Four Seven. Dziś przychodzi nam ogłosić kolejnych artystów, którzy zasilą skład tego wydarzenia.

Tommy Four Seven na Boiler Room

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

PLURED – VSK i Michał Jabłoński w formule live

Do grona wykonawców, których usłyszymy na początku czerwca we Wrocławiu, dołączyli właśnie VSK i Michał Jabłoński. Artyści zaprezentują swoją wspólną twórczość w formule live act. Styl tych panów świetnie wkomponowuje się w line-up tego wydarzenia.

Michał Jabłoński – Uncertain Call

Michał Jabłoński swoją karierę rozpoczął w 2004 roku. Jego mroczny styl  na przestrzeni ostatnich 16 lat przyciągnął uwagę topowych wydawnictw. Muzyka sygnowana jego nazwiskiem ukazywała się min. w Secret Keywords, Newrhythmic recs czy Animal Farm. Na swoim koncie ma występy w czołowych światowych klubach z berlińskim Tresorem i IPSE na czele. Oprócz wizyt za zachodnią granicą Micha występował również w Chinach, Hiszpanii i Turcji.

VSK – Overdraw

VSK to włoski producent, który techno wyssał z mlekiem matki.  Za DJ-ką stanął w wieku zaledwie 16 lat. Jego pierwsza EPka ukazała się w 2015 roku i z miejsca podbiła serca fanów industrialnego techno na świecie. Dalsze produkcje tego artysty ukazywały się w takich oficynach jak Soma, Mord czy Modularz. Jego występ to prawdziwa gratka dla fanów gatunku.

VSK & Michał Jabłoński – X&Y

PLURED – bilety na wydarzenia

Przypominamy, że czerwcowe wydarzenie z Jeffem Millsem poprzedzi cykl imprez w czołowych, polskich klubach. W jego ramach Headless Horsemann wystąpi w Tamie, a DVS1 zagra w sopockim Sfinks700. Bilety na wszystkie wydarzenia sygnowane marką PLURED dostępne są na stronie Biletomat.pl.

PLURED - bilety na wydarzenia

Biletomat.pl
od 25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →