PLURED – poznaliśmy kolejnych artystów

485
Eventpromo
PLURED VSK i Michał Jabłoński

Jefff Mills, Ellen Allien, Tommy Four Seven i... właśnie poznaliśmy kolejnych artystów, którzy dołączają do składu czerwcowej imprezy PLURED.

PLURED nie zwalnia tempa

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku. Już 6 czerwca w Hali Stulecia odbędzie się prawdziwe święto muzyki elektronicznej. Do Polski zawita Jeff Mills. I to w jakim towarzystwie! Obok niego wystąpi jedna z najważniejszych postaci berlińskiej sceny klubowej – Ellen Allien. Niedawno swój udział potwierdził również Tommy Four Seven. Dziś przychodzi nam ogłosić kolejnych artystów, którzy zasilą skład tego wydarzenia.

Tommy Four Seven na Boiler Room

PLURED – VSK i Michał Jabłoński w formule live

Do grona wykonawców, których usłyszymy na początku czerwca we Wrocławiu, dołączyli właśnie VSK i Michał Jabłoński. Artyści zaprezentują swoją wspólną twórczość w formule live act. Styl tych panów świetnie wkomponowuje się w line-up tego wydarzenia.

Michał Jabłoński – Uncertain Call

Michał Jabłoński swoją karierę rozpoczął w 2004 roku. Jego mroczny styl  na przestrzeni ostatnich 16 lat przyciągnął uwagę topowych wydawnictw. Muzyka sygnowana jego nazwiskiem ukazywała się min. w Secret Keywords, Newrhythmic recs czy Animal Farm. Na swoim koncie ma występy w czołowych światowych klubach z berlińskim Tresorem i IPSE na czele. Oprócz wizyt za zachodnią granicą Micha występował również w Chinach, Hiszpanii i Turcji.

VSK – Overdraw

VSK to włoski producent, który techno wyssał z mlekiem matki.  Za DJ-ką stanął w wieku zaledwie 16 lat. Jego pierwsza EPka ukazała się w 2015 roku i z miejsca podbiła serca fanów industrialnego techno na świecie. Dalsze produkcje tego artysty ukazywały się w takich oficynach jak Soma, Mord czy Modularz. Jego występ to prawdziwa gratka dla fanów gatunku.

VSK & Michał Jabłoński – X&Y

PLURED – bilety na wydarzenia

Przypominamy, że czerwcowe wydarzenie z Jeffem Millsem poprzedzi cykl imprez w czołowych, polskich klubach. W jego ramach Headless Horsemann wystąpi w Tamie, a DVS1 zagra w sopockim Sfinks700. Bilety na wszystkie wydarzenia sygnowane marką PLURED dostępne są na stronie Biletomat.pl.

PLURED - bilety na wydarzenia

Biletomat.pl
od 25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.