Zaginione utwory Luke’a Viberta

2 362
Zapowiedzi
Zaginione utwory Luke’a Viberta

Ninja Tune wkrótce wyda nowy album projektu Plug zatytułowany 'Back On Time'. Na krążku znajdą się niewydane wcześniej utwory, które artysta nagrał w latach 90-tych.

Luke Vibert odegrał jedną z głównych ról na polu muzyki elektronicznej lat 90-tych. Posługiwał się wieloma aliasami jak Wagon Christ, Kerrier District, Amen Andrews czy Plug, za każdym razem eksplorując inny rejon elektroniki – od trip-hopu, przez leftfield-house, aż po disco. Ma na koncie niezliczoną ilość singli i albumów dla tak renomowanych wytwórni jak Ninja Tune, Warp Records czy Planet Mu.
Na początku przyszłego roku nakładem Ninja Tune ukaże się album będący zbiorem niewydanych wcześniej utworów sygnowanych pseudonimem Plug – ‚Back On Time‚. Co ciekawe, materiał na płytę powstał 15 lat temu, zatem pochodzi z okresu ostatniego albumu Plug – ‚Drum ‚n’ Bass For Papa‚. Artysta zapowiada, iż możemy spodziewać się sporej dawki eksperymentalnego drum’n’bassu. Utwór promujący album – ‚Feeling So Special‚ – możecie pobrać za darmo ze strony Ninja Tune.
Plug – Back On Time [Ninja Tune]
Data wydania: 9.01.2012
Tracklista:
01. Scar City 
02. Feeling So Special 
03. Come On My Skeleton
04. No Reality 
05. A Quick Plug For A New Slot
06. Mind Bending 
07. Back On Time 
08. Yes Man 
09. Drum N Bass 
10. Flight 78