MUNOLUDY 2011 – pierwszy tydzień głosowania!

News

Pierwszy tydzień głosowania w plebiscycie MUNOLUDY 2011 za nami. Pora na mały przeciek dotyczący wyników...:)

Pierwszy tydzień głosowania za nami, jednak to dopiero początek walki o tytuły najlepszych! Trwa zaciekła rywalizacja wśród nominowanych, różnice między kandydatami są na tyle niewielkie, że niemal codziennie następuje zmiana pozycji lidera! Obstawianie zwycięzcy na tym etapie jest szalenie trudne… Przypominamy, iż plebiscyt trwa do 17 lutego!
Z dumą zaglądamy do aktualnych wyników w kategorii Artysta – Polska, gdyż okazuje się, iż zasługi tych nieco mniej znanych, jednak bardzo utalentowanych przedstawicieli sceny, są przez Was również doceniane! Drżyj „pierwsza ligo”! 🙂
Ranking zagranicznych artystów na chwilę obecną również nie daje nam jednoznacznej odpowiedzi, czy na tytuł najlepszego zasłużył artysta z kręgu modnego disco-house, zdobywającego coraz większa popularność dubstepu, czy konserwatywnego techno.
Dodamy jeszcze, że jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej pomysłowości na Miejscówki, w których najchętniej bawiliście się w ubiegłym roku 🙂 Nie możemy doczekać się wyników końcowych! 🙂
Pamiętajcie, że głosując w plebiscycie MUNOLUDY 2011 również Wy macie szansę na zwycięstwo! Atrakcyjne nagrody m.in. karnety na festiwale, płyty, torby i gadżety Muno.pl czekają!
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →