Piotr Fiedler wydał nową książkę

News
piotr fiedler

Czułość – taki tytuł nosi najnowsza książka autorstwa Piotra Fiedlera, znanego uczestnika klubowego życia stolicy.

Reklama

Piotr Fiedler kreśli nocne życie Warszawy

Poeta, artysta multimedialny i artysta życia. Piotra Fiedlera z pewnością ciężko jest jednoznacznie sklasyfikować. Od lat dostarcza nam wysokiej próby wiersze inspirowane Warszawą, popkulturą oraz nocnym życiem i clubbingiem. Jakub Żulczyk napisał o nim, że to Maklakiewicz ery Instagrama a Piotr Siemion, że każdy z wierszy Fiedlera jest płonącym strzępem wirującym w pożarze istnienia. Do sprzedaży trafiła właśnie powieść kontrowersyjnego twórcy zatytułowana Czułość.

Piotr Fiedler

Źródło: Fakt.pl

Czułość to skandalizująca powieść dla dorosłych i młodych dorosłych. To pełna seksu, używek i niecodziennych perypetii, dosadna, wulgarna i jednocześnie wzruszająca historia miłosna. To także wartka opowieść o emocjonalnej kondycji współczesnego czterdziestolatka i portret dzisiejszej Warszawy. Autor, który pracował jako producent sesji fotograficznych i jako selekcjoner w najpopularniejszych nocnych klubach stolicy, tworzy wierny opis świata aktorów, modelek, reżyserów i celebrytów, czyniąc swoją powieść ironiczną diagnozą tego środowiska. – czytamy w informacji prasowej

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Wydałem, założonego przez Sokoła. Można ją już nabyć w wybranych księgarniach stacjonarnych i online.

Piotr Fiedler

Okładka książki Piotra Fiedlera Czułość
Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.