Piotr Bejnar – Ty jesteś Melodyman

News

Dokładnie za tydzień premierę będzie miała najnowsza EP'ka Piotra Bejnara – 'Ty jesteś Melodyman' na kanadyjskim labelu Open Concept Recordings.

Piotr Bejnar to producent i live performer z Olsztyna. Każdy kto choć raz widział go w akcji na pewno zgodzi się ze stwierdzeniem, iż Piotr to wyjątkowy 'okaz’ w naszym rodzimym klubowym światku. Jego niecodzienne performance przysporzyły mu rzesze fanów w całym kraju. Nie ma się czemu dziwić, w końcu, live act’owiec tworzący atmosferę imprezy grając na syntezatorze trzymanym w ręku, i to w dodatku na środku danceflooru, to dosyć rzadki widok.

15.12.2007/[email protected]

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wydaje się być kwestią czasu gdy Piotra odkryją znawcy klubowego kunsztu z Zachodu. Dobrą ku temu okazją będzie na pewno najnowsze wydawnictwo dla Open Concept Recordings. Ten Kanadyjski label skupia artystów z całego świata min. Szwecji, Stanów Zjednoczonych, Francji, Kanady czy teraz, za sprawą Piotra, z Polski.

18 września
będzie miała premierę Ep’ka „Ty jesteś Melodyman”, na której wraz z utworem tytułowym znajdą się jeszcze dwie produkcja Bejnara – Animal Multiform oraz When You Think You Sleep. Te trzy pozycje to wysmakowana mieszanka elektroniki z minimal housem, z duża dawką przestrzeni. Melodyman zebrał już pochlebną opinię od samego Juana Atkinsa, lecz co najważniejsze, zyskuje pozytywne reakcje na parkiecie gdy Piotr gra właśnie ten numer.

Piotr Bejnar – Ty Jesteś Melodyman EP
data wydania: 18 września 2008

 

 

Tracklista
1. Ty jesteś Melodyman
2. Animal Multiform

3. When You Think You Sleep

utwory możecie przesłuchać na myspace Piotra Bejnara:
http://www.myspace.com/piotrbejnar 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →