Pioneer DJM-S5 – nowość dla turntablistów

fot. Pioneer DJ / YouTube
Elektronika News Technologia
PIONEER DJ DJM-S5

Coś dla zajawkowiczów turntablizmu. Z myślą o bitwach didżejskich Pioneer DJ wprowadził na rynek nowy mikser o nazwie DJM-S5. Sprawdźcie, jak się prezentuje!

Pioneer DJM-S5 – mikser dla zajawkowiczów scratchingu

Dwukanałowy DJM-S5 podąża śladami swojego poprzednika, DJM-S11, i wzoruje się rzecz jasna na flagowym S9, ale ma nowy wygląd i dodatkowe funkcje dla początkujących – traci niektóre możliwości swojego starszego rodzeństwa, aby osiągnąć niższą cenę, lekko przekraczającą 4200 zł. Należą do nich funkcja Scratch Cutter, która imituje technikę skreczowania bez crossfadera, oraz Crossfader Hot Cue. S5 posiada crossfader Magvel Fader Pro z regulowanym momentem obrotowym, dźwignie efektów do szybkiego wyzwalania efektów lub blokowania ich na miejscu oraz cztery pady wydajności z łącznie 13 trybami, w tym Hot Cue i Sampler. Zaraz z tyłu znajduje się wyjście master XLR, kabina/master 2 RCA i dwa wejścia phono/line dla każdego kanału. Z przodu znajduje się wejście mikrofonowe, a także dwa porty słuchawkowe.

DJM-S5 Artist Performance Walkthrough

S5 jest również w pełni zasilany przez USB, co oznacza, że ​​możesz go używać z laptopa. Jedno wejście USB jest do zasilania, a kolejne do komunikacji z Serato. DJM-S5 zawiera również osiem padów i dwie dźwignie efektów. Ponieważ jest kompatybilny z Serato DJ Pro, oferuje również bezpłatną obsługę Serato DVS, dzięki czemu użytkownicy mogą odtwarzać utwory zapisane w tym oprogramowaniu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobacz także: Munocast 014: daisy cutter & naked relaxing: „Nie należy mylić networkingu z kolesiostwem”

Jeśli wciąż macie wątpliwości, to poniżej możecie zobaczyć porównanie najnowszego miksera Pioneer DJ z dużo tańszym Numarkiem Scratch.

Pioneer DJ DJM-S5 Vs Numark Scratch – Watch Before Buying!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →