Pioneer DJ wydał dokument o wpływie COVID-19 na przemysł muzyki elektronicznej

News
Egg London - klub walczy o przetrwanie

Zobacz film Distant Dancefloors i przekonaj się, jak wielkie piętno odcisnął na branży muzycznej koronawirus.

Nowy dokument o branży muzycznej w czasie koronawirusa

W 32-minutowym dokumencie wystąpili m.in. z Blondish, Eats Everything, Honey Dijon, Luciano i Rebuke. Obraz ukazuje pierwsze miesiące wybuchu pandemii koronawirusa i skutki, jakie wydarzenie to wywarło na branżę muzyki elektronicznej.

Film skupia się na biznesowej stronie przemysłu muzycznego i naświetla to, z jakimi problemami musieli mierzyć się organizatorzy imprez, promotorzy i agencje. Mowa jest także o live streamingach, koncertach online i innych działaniach artystów, którzy starali się przywrócić pozory normalności „światu na kwarantannie”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pandemia nie skończyła się jeszcze, więc w historii koronawirusa pojawi się z pewnością więcej rozdziałów, które być może także ukaże zostaną ukazane w drugiej części dokumentu. Autorzy zaznaczają jednak, że mają wielką nadzieję, że branża eventowo-koncertowa wkrótce odżyje i nie trzeba będzie kręcić kolejnych filmów.

DISTANT DANCEFLOORS: COVID-19 and the Electronic Music Industry

Dokument, który odpowiada na ważne pytania

Czy live streaming pozostanie popularny po powrocie klubów? Czy jest to szansa na to, że branża muzyczna zmieni się na lepsze? Jak pandemia wpłynęła na tysiące ludzi, których egzystencja zależy od branży muzycznej? Czy parkiet taneczny ma prawo funkcjonować w czasach społecznego zdystansowania? Distant Dancefloors próbuje odpowiedzieć na te wszystkie pytania.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →