Pioneer DJ wprowadza na rynek nowy kontroler DDJ-FLX6

News Technologia
Kontroler DDJ-FLX6: stworzony, aby pomóc ci grać energicznie i intuicyjnie

Pioneer DJ wprowadza DDJ-FLX6 - 4-kanałowy kontroler DJ do rekordbox i Serato DJ Pro, który posiada zupełnie nowe funkcje. Dzięki nim miksowanie gatunków muzycznych czy tworzenie ogromnych dropów ma być jeszcze łatwiejsze.

Kontroler DDJ-FLX6: stworzony, aby pomóc Ci grać energicznie i intuicyjnie

Kontroler DDJ-FLX6 trafił już do sprzedaży i kosztuje ok. 2800 zł. Dzięki wielu zupełnie nowym funkcjom, to 4-kanałowe urządzenie umożliwia muzyczne miksowanie utworów z zupełnie różnych gatunków i urozmaicanie miksów profesjonalnie brzmiącymi efektami scratch.

Kontroler działa jak automatyczny klucz licencyjny, odblokowując oprogramowanie rekordbox oraz funkcje DJ w Serato DJ Pro. Możemy wybrać aplikację, którą chcemy uruchomić za darmo na swoim laptopie, a następnie po prostu podłączamy kontroler i rozpoczynamy miksowanie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pionner DJ: DDJ-FLX6

Kontroler DDJ-FLX6: mnogość funkcji i łatwy miks

Do wyboru jest osiem ustawień wzoru Merge FX (cztery, jeśli używasz Serato DJ Pro) i można używać własnych sampli. Jeśli pracujemy z rekordbox, wszystko można dostosować do własnych potrzeb. Wybieramy spośród 41 typów efektów w ramach czterech kategorii, które składają się na jeden Merge FX (Build FX, Build Sample, Release FX i Drop Sample) i łączymy je, tworząc ponad 9000 różnych wzorców. Możemy zapisać osiem własnych wzorów i użyć przycisku FX Select na urządzeniu, aby wywołać je, gdy chcemy wykonać niepowtarzalny miks.

Pioneer DDJ-FLX6

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →