Ping! – Poznań International Music Day 2009

News

Poznań od lat pracuje na miano polskiej stolicy klubowej elektroniki. 15 maja w industrialnych przestrzeniach Starej Rzeźni odbędzie się pierwsza edycja Ping! - Poznan International Music Day 2009

„Ping! Poznań International Electronic Music Day to inicjatywa, której celem jest promocja zjawisk kultury elektronicznej i związanych z nią nowych form multimedialnej komunikacji, nowoczesnej muzyki, lajfstajlu, mody etc. Wybór miasta Poznania jest absolutnie świadomy i wpisuje się w istniejącą od lat i podziwianą w innych miastach Polski tutejszą scenę muzyki i kultury elektronicznej.”- przekonują organizatorzy.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Niekwestionowaną gwiazdą pierwszej edycji Ping! Poznań International Electronic Music Day, która odbędzie  się 15 maja w przestrzeniach Starej Rzeźni będzie pierwszy w Polsce koncert Miss Kittin & The Hacker promujący ich najnowszy krążek ’Two’.

 

 

To jednak nie koniec atrakcji muzycznych tego mini festiwalu. Na Ping! pojawią się również tacy artyści jak Pier Bucci z Chile, Argenis Britto z Wenezueli, nasz rodak Jacek Sienkiewicz oraz Hagal (SQklub/ soundrevolt.com/ pzn), Juniore (SQklub/ muzikanova.pl/ pzn), Petter von Coil (ded/ beats friendly/ pzn) i kolektyw CIA –  Joana, Lip, Chill Leader, Top Cut (CIA/ pzn).

 

Bilety na to wydarzenie w cenie: 55 PLN (do 30 kwietnia, później 65 PLN) znajdziecie w bileterii Muzikanova.pl

 

Więcej:

15 maja 2009 Ping! Poznań International Electronic Music Day @ Stara Rzeźnia

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →