Pilsner Urquell Perspective – jazz w Krakowie

News

Pilsner Urquell Perspective to październikowe święto jazzu w Krakowie. W Teatrze im. Słowackiego na dwóch niezwykłych koncertach wystąpią: Andreas Vollenweider, David Murray, Michał Urbaniak, Henryk Miśkiewicz i Dorota Miśkiewicz.  Wydarzenie poprzedza cykl 22 koncertów Pilsner Urquell & Jazz, w 11 miastach w Polsce.

W krakowskim Teatrze im. Słowackiego, 6 października w piątek, pierwszy raz zagrają wspólny koncert dwie muzyczne legendy: Andreas Vollenweider i Michał Urbaniak. Następnego dnia w sobotę, 7 października na deskach tego Teatru spotkają się zaś dźwięki saksofonu tenorowego Davida Murraya – najwybitniejszego amerykańskiego saksofonisty tenorowego, z saksofonem altowym Henryka Miśkiewicza i głosem Doroty Miśkiewicz. Artyści specjalnie na tę okazję przygotują nowe aranżacje standardów jazzowych i własnych kompozycji.

Każdego festiwalowego dnia po koncercie publiczność i muzycy Pilsner Urquell Perspective spotkają się na uroczystych wieczornych bankietach. Będą to dwa dni uczty dla osób, które docenią wyrafinowanie muzyki jazzowej i wyjątkowy smak piwa Pilsner Urquell.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jazz to muzyka, do której trzeba dojrzeć, nabrać doświadczenia, by spośród innych wybrać właśnie ją. Jazzu nie słucha każdy – potrzeba do niego ucha prawdziwego konesera. Podobnie jest ze smakiem Pilsner Urquell: żeby go w pełni odkryć także trzeba dokonać wyboru kierując się doświadczeniem
i dojrzałością. Jazz i Pilsner Urquell pasują do siebie idealnie – wymagają wytrawnego odbiorcy, dobrego smaku i przede wszystkim wyboru opartego o doświadczenie.

Pilsner Urquell i  muzyka jazzowa to nierozerwalny duet. Od 2005 roku w ramach cyklu Pilsner Urquell & Jazz na scenach w całej Polsce wystąpiło blisko 200 wykonawców. Pod egidą Pilsner Urquell wystąpili do tej pory między innymi: Stacey Kent, Ive Mendes, Jarosław Śmietana, Urszula Dudziak, Wojciech Niedzielan, Jan Ptaszyn Wróblewski, Marek Napiórkowski, Bogdan Hołownia i wielu innych.

Pilsner Urquell zaprasza!
www.jazz.pilsner.plPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →