Pierwszy egzemplarz miksera ISONOE 420 wystawiony na sprzedaż

fot. Dark Audio / YouTube
News
Hardwax

Mikser – rzecz istotna. W ostatnich latach wśród społeczności klubowej poza sztandarowymi sprzętami didżejskimi od takich marek, jak Pioneer, Denon czy Allen&Heath pożądane są również niszowe, niekonwencjonalne analogowe miksery. Jednym z nich jest znany z berlińskiego Hard Wax mikser ISONOE 420. W tym tygodniu jego pierwszy egzemplarz został wystawiony na eBayu.

Szczytny cel

Każdy, kto był w najpopularniejszym sklepie z płytami winylowymi techno lub oglądał filmiki z jego wnętrza, z pewnością zwrócił uwagę na dość nietypowy (niezawierający crossfaderów) mikser. Wprowadzony na rynek w 2016 roku sprzęt ISONOE 420 powstał przy współpracy z takimi gwiazdami sceny, jak James Murphy z LCD Soundsystem, Floating Points oraz Mr Scruff. To biały kruk i prawdziwy unikat na rynku mikserów didżejskich – według strony producenta posiada go… szesnaścioro producentów m.in. Bena UFO, Dixona, czy DJ Harveya oraz berliński Hard Wax. Nie da się ukryć, że to właśnie berliński sklep płytowy odegrał kluczową rolę w promocji tego audiofilskiego sprzętu.

Hard Wax Recap: Week 49

Zobacz także: MODEL X – nowy analogowy mikser z Polski

Legendarny produkt został wystawiony na aukcję przez platformę zbierania funduszy War Child, The Right To Dance. Cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom dotkniętym konfliktom zbrojnym. Cena wywoławcza wynosi 2999 funtów. Aukcja rozpoczęła się 13 grudnia i potrwa do piątku 23 grudnia. Mikser jest objęty trzyletnią gwarancją i wszystkimi standardowymi dodatkami oferowanymi klientom ISONOE.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po ośmiu latach [badań i rozwoju], przy tak wielu wspaniałych artystach i inżynierach, którzy byli na tyle uprzejmi, aby wnieść swój wkład w projekt, nigdy nie dało się odczuć, że numer seryjny 001 był własnością jednej osoby. Jeśli chcesz nabyć ISO420, bez listy oczekujących, który ma pełną gwarancję, a także rodowód używania go na niektórych z najbardziej kultowych koncertów ostatniej dekady, masz taką szansę

– powiedział Justin Greenslade z ISONOE.

Śledźcie aukcje na eBayu pod linkiem. Powodzenia!

ISONOE’s ISO420 is a DJ mixer for audiophilesPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →