Pierwsze urodziny wytwórni Exotic Refreshment

News

W listopadzie mija rok od założenia polskiego labelu Exotic Refreshment. Na tą okazje przygotowane zostały dwa urodzinowe samplery.

Pierwszy z nich ukazał się 26stego listopada i jest dostępny jak zawsze w najwiekszych digitalowych sklepach na świecie. Na samplerze znajduje się 5 solidnych electro-housowych tracków. Label postarał się także o kilka znanych zagranicznych nazwisk jak Sandy Vee, Chris Kaeser czy młody lecz bardzo utalentowany i dobrze zapowiadający się producent z Paryża – Jonathan Landossa. Na Epce znajduje się także swego rodzaju intro przygotowane również przez młodego artystę z Francji wydającego pod pseudonimem Monsieur B. Całośc zamyka kawałek ’Get Up Feel Like A Star’, którego autorem jest Ei8ht – producent ze Stanów Zjednoczonych.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Druga częśc samplera światło dzienne ujrzy 10tego grudnia. Znajdzie się tam rownież 5 tracków, ale w klimacie progressive house. Na Epce zdecydowanie przeważają polscy artyści m.in. Siasia, 2pm, Dirty Rush, Roberto Bedross i DJ Seven. Całośc to ciekawe wydawnictwo, na którym każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

więcej:

www.myspace.com/exoticrefreshment

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →