Pierwsza edycja Tak Tak Summer of Music w Warszawie

News

Zaledwie 5 dni pozostało do rozpoczęcia kolejnej gorącej imprezy tego lata - Tak Tak Summer of Music. W najbliższy weekend, w dniach 9-10 września, na warszawskim Służewcu wystąpią wsród wielu znakomitych artystów z Polski i zagranicy, niezwykłe muzyczne osobowości: legendarny brytyjski duet Pet Shop Boys oraz muzyczni wizjonerzy i rewolucjoniści, geniusze elektronicznych brzmień - Daft Punk.

Myślę, że Daft Punk nie trzeba nikomu przedstawiać, jako że to właśnie ich album Homework otrzworzył dla muzyki elektronicznej zupełnie nowe możliwości. Nie sposób nawet wymienić wszystkich utworów ich autorstwa, które okupowały pierwsze miejsca najbardziej prestiżowych list przebojów na świecie. Warto jednak przypomnieć, że obok niezwykle oryginalnej, intrygującej muzyki, wizytówką Daft Punk jest tajemniczy wygląd. Daft Punk nie pokazują swoich twarzy, występują zawsze w kostiumach robotów. Tak będzie również w Warszawie, gdzie z pewnością stworzą oszałamiający, futurystyczny show. Jednym z głównych elementów „kosmicznej” scenografii będzie płonąca światłem, 6-metrowej wysokości piramida, złożona z niezliczonej ilości neonowych trójkątów, całość dopełnią hipnotyczne wizualizacje. Według line-up’u Daft Punk pojawią się na scenie w sobotę 9 września o godz. 22:00.Oczywiście Daft Punk to tylko jedna spośród 20 gwiazd zagranicznych, które wystąpią podczas dwudniowej imprezy. Nie zabraknie również polskich wykonawców, którzy wspólnie z artystami zagranicznymi zabiorą publiczność w muzyczną podróż po różnych stylach i gatunkach: od rocka po elektronikę, poprzez pop, indie, alternative rap i hip-hop.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


W ramach Tak Tak Summer of Music wystąpią: ikona pop’u – PET SHOP BOYS, DAFT PUNK, IAN BROWN, MAXIMO PARK, STEREO MC’S, MERCURY REV, PEACHES, EL PRESIDENTE, AMP FIDDLER, THE CRYSTAL METHOD [dj set], MOCKY, GILLER PETERSON, MR SCRUFF, ZERO dB, SEIJI [BUGZ INTHE ATTIC], EARL ZINGER, KRAAK & SMAAK, a także Indios Bravor, Pogodno, Makowiecki Band, Cool Kids of Death, Oshibarak, Afrokolektyw, Komety, Miloopa, Dick4Dick, Mitch & Mitch, Bauagan Mistrzów, Boogie Mafia: Bert i Harper, Beats Friendly: Novika i Lexus, Niewinni Czarodzieje: Envee i Maceo Wyro, Family Groove: Mario i Jazzmix, Soul Service: Cpt. Sparky i Papa Zura, D’Art/EK Crew.Szczegółowe informacje o artystach i samym festivalu na stronie:
http://www.summerofmusic.pl/


Polecamy! Daft Punk Live


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →