Pets Recordings zdobywa Polskę!

Wydarzenie

Należąca do duetu Catz n' Dogz wytwórnia Pets Recordings szykuje dla swoich fanów serię kilkunastu imprez w polskich miastach z udziałem znanych gwiazd muzyki elektronicznej!

Pets Recordings to niekomercyjna wytwórnia muzyczna założona przez Catz n Dogz w 2010 roku. Utwory z katalogu labelu bardzo często pojawiają się w znanych audycjach radiowych i sięgają po nie najlepsi dj’e na świecie. W jej szeregach znajdziemy najbardziej rozchwytywanych obecnie polskich i zagranicznych producentów – Pol_On, SLG, Viadrina, Eats Everything, Martin Dawson, Maceo Plex, Axel Boman oraz Till Von Sein to tylko niektórzy z nich.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wytwórnia ma również swój cykl imprez w jednym z najlepszych klubów w Berlinie – Watergate oraz w wielu miastach w Europie. Teraz Pets Recordings przy współpracy z marką Burn zapraszają na na serię showcase’ów w kilkunastu miastach w Polsce, od lutego aż do grudnia 2012 roku. Pets Recordings Showcase obejmie swym zasięgiem m.in. takie miasta jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Szczecin, Sopot, Augustów, Lublin, Częstochowa, Wrocław, a także festiwal Open’er w Gdańsku.

Na imprezach oprócz silnego składu polskich artystów wystąpią zagraniczne gwiazdy: Eats Everything, Caude Vonstroke, Martin Dawson, J. Phlip, Till Von Sein, Maceo Plex, Axel Boman i wielu innych. Pets Recordings stara się także wspierać i promować grafików i fotografów, z którymi współpracuje przy tworzeniu teledysków.
Na imprezach nie zabraknie więc wystaw i specjalnych pokazów.

Muno.pl objęło patronat nad cyklem Pets Recordings Showcase. Więcej informacji na temat poszczególnych imprez znajdziecie już wkrótce na stronie.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →