Pets Recordings szykuje swoją pierwszą kompilację

News

Należąca do Catz n Dogz wytwórnia - Pets Recordings, szykuje się do wydania pierwszej w swoim katalogu kompilacji oraz autorskiej linii odzieżowej.

Właściciele labelu, szczeciński duet Catz n Dogz, to obecnie najgorętszy polski towar eksportowy. Regularnie grywają na całym świecie, wydają swoje numery na największych wytwórniach, a dodatkowo prowadzą własny label – Pets Recordings. Muzyczny projekt artystów w przeciągu zaledwie dwóch lat zdążył zdobyć uznanie zarówno wśród czołowych DJ-ów sceny, jak również słuchaczy muzyki elektronicznej na całym świecie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„Friends Will Carry You Home”, bo tak właśnie nazywać się będzie nadchodząca kompilacja, ukaże się we wrześniu tego roku. Znajdziemy na niej eklusywne produkcje od takich artystów jak: Pol_On, Eltron John, The Phantom oraz Martin Dawson i Death On The Balcony oraz remiksy największych hitów z katologu Pets Recordings w wykonaniu m.in.: Axela Bomana, Maceo Plexa, Kink czy też Mercury. Do kompilacji dołączony będzie również mix nagrany przez łódzkiego producenta SLG. Specjalnie z tej okazji postanowiliśmy zadać Łukaszowi Selidze kilka pytań.

WYWIAD: SLG

Czy chętnie przyjąłeś propozycję stworzenia mixu dla Pets Recordings? Ludzie kojarzą Ciebie bardziej z występów na żywo, niż setów djskich?

Faktycznie ludzie przywykli, że na ogół gram własną muzykę na żywo. DJem jestem stosunkowo krótko, znacznie krócej, niż producentem. Granie cudzych utworów, które sam lubię, sprawia mi mnóstwo przyjemności, dlatego zacząłem to robić. Zaś co do pytania, czy chętnie przyjąłem tę propozycję – poprosili mnie o to przyjaciele, więc przyjąłem ją bez zastanowienia.

Czego należy się spodziewać po Twoim mixie?

Zarówno utworów z dotychczasowego katalogu Pets jak i premierowych numerów z kompilacji.

Czy masz swoją ulubioną kompilację wszechczasów? 

Heh, zabawne jest to, że wcale takiej nie mam.

Jaki jest twój ulubiony kawałek z katalogu Pets?

Ciężko wybrać jeden ulubiony, bo znalazłoby się takich kilka, ale skoro już muszę to chyba będzie to Viadrina Better ( Arto Mwambe Remix )”.

Plany na najbliższy czas?

Wkrótce ukaże się mój remix dla Eats Everything, również dla labelu Pets, remix dla berlińskiej wytwórni Klasse Recordings. Na kompilacji „Friends Will Carry You Home” znajdzie się mój nowy utwór „Sugar & Spice” w trochę niespodziewanym stylu oraz remix mojego starszego kawałka „I Love You But I’ve Chosen Disco” w wykonaniu pewnego bardzo ciekawego producenta, ale może póki co pozostawmy to owiane odrobiną tajemnicy. Po wakacjach ukaże się nowa EPka, która też będzie sporą niespodzianką, bo będzie to kooperacja a nie solowa płyta. Jeśli ktoś uważnie przesłuchał mój podcast dla DJ Weekly, to zna już jeden z tych utworów.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →