Młody Polak na Sonar Kollektiv

News

Niezmiernie miło nam poinformować, iż w kultowej wytwórni Sonar Kollektiv zadebiutował kolejny Polak - Pete Grace

Pete Grace to wielkopolski DJ i producent. Obszar jego muzycznych zainteresowań skupia się na stylu deep house i rozciąga się na inne podgatunki nowoczesnej muzyki tanecznej. Początki klubowej kariery Pete’a Grace’a sięgają 2007 roku, a już pochwalić się może występami w najważniejszych polskich klubach i wydawnictwami w takich krajowych wytwórniach jak Spekulla Records czy Taste The Music.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

POSŁUCHAJ 'THE WAY YOU TASTE’ W MUNO.FM (BOX PO PRAWEJ)

Pod koniec czerwca ukaże się EP’ka Piotrka dla Sonar KollektivThe Way You Taste, z udziałem wokalisty Pete Josefa i ze świetnymi remixami od MAO i Rockford Inc. (Oliver Marquardt). Pete zdradził nam, że to nie koniec jego współpracy z kultową niemiecką oficyną:

Jestem bardzo dumny z tego, że moja EP’ka ukazała się właśnie w legendarnej berlińskiej wytwórni SONAR KOLLEKTIV! Dla mnie to olbrzymi zaszczyt i wielki krok do przodu! – mówi dla Muno.pl Pete Grace – Jest to moje pierwsze wydanie w takiej bardzo dobrej i cenionej wytwórni poza naszym krajem. Jestem bardzo wdzięczny chłopakom z Sonar Kollektiv za ogromne wsparcie i zaufanie! Oczywiście moja współpraca z Sonar Kollektiv nie kończy się tylko na tej EP’ce, pracuje nad kolejnym materiałem dla tej berlińskiej wytwórni.. – dodaje.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →