Pet Shop Boys zapowiadają ponad 10-minutowy singiel

News
Pet Shop Boys powróci na wiosnę

Pet Shop Boys powracają z nowym kawałkiem. Utwór zatytułowany Cricket Wife pojawi się 7 maja.

Pet Shop Boys powróci na wiosnę

Tajemniczy, póki co, singiel ukaże się w formie płyty CD, która będzie dołączona do nowej książki o Pet Shop BoysAnnually 2021. Na krążku znajdzie się również dobrze znany wszystkim kawałek West End Girls, tyle, że wersji  – jak sami muzycy to określają – „lockdownowej”.

Cricket Wife powstał w ubiegłym roku. Neil Tennant i Chris Lowe nagrali swoje części w domach, oddzielnie od siebie, potem połączyli je w jedną całość. Pet Shop Boys opisują nadchodzący singiel jako klasyczny i orkiestrowy, z tekstem zaczerpniętym wprost z wiersza Tennanta.

Pet Shop Boys – singiel + książka

Annually 2021, czyli książka, do której dołączony zostanie Cricket Wife, zostanie wydana w twardej, pięknej oprawie. Na 64 stronach będziemy mogli zapoznać się z archiwalnymi i ekskluzywnymi zdjęciami grupy, fragmentami dziennika zespołu, listami od fanów (i odpowiedziami na nie) oraz ze szczegółami dotyczącymi funkcjonowania Pet Shop Boys w czasie pandemii.

Pet Shop Boys z nowym singlem

Książka i płyta CD są już dostępne w przedsprzedaży w cenie 20 funtów. Zestaw możecie możecie nabyć tutaj.

Pet Shop Boys zapowiedzieli również wspólną trasę koncertową z zespołem New Order. Obie grupy liczą na to, że uda się ją zorganizować jeszcze w tym roku.

Pet Shop Boys – West End Girls

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


New Order zapowiadają nowy album live

12 lutego 2021
Pet Shop Boys zapowiadają ponad 10-minutowy singiel

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.