Pepsi Silesia Beats – startują imprezy online prosto ze Stadionu Śląskiego

2 889
Eventpromo
Pepsi Silesia Beats

Pepsi, Stadion Śląski oraz PMG Group zapraszają na muzyczny projekt jakiego jeszcze w Europie nie było! Pepsi Silesia Beats to trzy wakacyjne edycje imprezy w formie live stream, dostępne dla każdego fana muzyki elektronicznej.

Tego lata ze Stadionu Śląskiego, czyli największej muzycznej areny w Polsce, zagrają najpopularniejsi przedstawiciele polskiej sceny klubowej. Ich występom towarzyszyć będzie wyjątkowa oprawa oraz studio live. Imprezy będą dostępne dla wszystkich dzięki transmisji na żywo. Tak wydarzenie zapowiadają organizatorzy:

Przygotujcie swoje najlepsze imprezowe stroje! To będzie mega impreza w formacie LIVE STREAM gdziekolwiek będziecie! Tańczcie przy energicznych dźwiękach! Podziwiajcie niesamowite i ogromne miejsce w zderzeniu z techniką sceniczną i wyjątkową oprawą! Zobaczcie siebie i przyjaciół na wielkich stadionowych ekranach! Sprawdzajcie kto bawi się razem z Wami, połączcie się na żywo ze studiem LIVE, oglądajcie wywiady z Artystami! Przygotujcie się na niespodzianki!

Pepsi Silesia Beats – trzy wakacyjne imprezy dla fanów muzyki elektronicznej

Na Pepsi Silesia Beats składać się będą trzy edycje:

Edycja I – sobota, 27.06.2020 od godz.21:00

Zobacz jak prosto ze środka piłkarskiej murawy występują LIVE najlepsi Artyści przy festiwalowej oprawie.

Edycja II – sobota, 18.07.2020 – podzielimy się na cztery dj’skie areny!

Więcej szczegółów niebawem.

Edycja III – sobota, 29.08.2020 – idziemy na rekord!

Takiego DJ’skiego widowiska jeszcze nie widzieliście!  Szczegóły poznamy podczas drugiej edycji!

Pepsi Silesia Beats – kto wystąpi?

Autorem i pomysłodawcą Pepsi Silesia Beats jest DJ i producent Adam De Great, którego będziemy mogli usłyszeć podczas imprezy. Oprócz niego swoje sety zagrają także C-Bool, DJ Kris oraz Sikdope.

Pepsi Silesia Beats

O kolejnych szczegółach będziemy Was informować na bieżąco.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.