Pepsi Silesia Beats po raz trzeci

Eventpromo
Pepsi Silesia Beats

Wielkimi krokami zbliża się finał cyklicznej imprezy streamingowej Pepsi Silesia Beats. Sprawdźcie co organizatorzy przyszykowali na wielki finał.

Pepsi Silesia Beats – impreza online ze Stadionu Śląskiego

Za nami już dwie odsłony imprezy streamingowej Pepsi Silesia Beats. To, jak zapewniają włodarze, największe tego typu przedsięwzięcie w Europie. Obecna sytuacja pokrzyżowała plany większości artystów na świecie, a tego typu przedsięwzięcia to jedna z nielicznych szans by zobaczyć czołówkę polskiej mainstreamowej sceny klubowej w akcji. Poprzednie edycje cieszyły się sporą popularnością, a impreza-zwieńczenie cyklu zapowiada się na prawdziwą gratkę dla fanów tego typu muzyki.

PEPSI SILESIA BEATS #2 | STADION ŚLĄSKI 18.07.2020 – Aftermovie #1

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pepsi Silesia Beats – wielki finał

Ostatnia część cyklu odbędzie się już niebawem, bo 30 sierpnia w tej samej lokalizacji – na Stadionie Śląskim. Podczas wielkiego finału usłyszymy 10 DJ-ów, którzy wspólnie zagrają jeden, trwający 90 minut, DJ set. Tak dobrze czytacie – na murawie znajdzie się 10 osobnych konsolet spiętych w jeden sygnał. Wśród występujących znajdują się takie osobistości jak: ADAM DE GREAT, BLINDERS, C-BOOL,  DJ KUBA & NEITAN, FOOTHILLS, I GOT U, KOFM, SKYTECH oraz SIKDOPE. Prawda, że brzmi to imponująco? Szykuje się bicie DJ-skiego rekordu świata na żywo!

Pepsi Silesia Beats – edycja 3 | niedziela 30.08.2020 – START 21:00

Impreza startuje w niedzielę o godzinie 21:00. Więcej informacji na temat całego wydarzenia, jak i samą możliwość jego oglądanie, znajdziecie pod tym adresem.

Sprawdźcie także: Pepsi Silesia Beats – wywiad ze współorganizatorem i producentem największego projektu streamingowego w Europie

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →