Pepsi Silesia Beats nadaje ze Stadionu Śląskiego

Eventpromo

Muzyka powraca na stadiony! Nadchodzi cykl wydarzeń online Pepsi Silesia Beats, który sprawi, że będziecie tańczyć przed monitorami Waszych komputerów do upadłego.

Pepsi Silesia Beats – stadion ponownie wypełni się dźwiękami

Stęskniliście się już za porządna imprezą? Nie macie gdzie potańczyć w weekend? Nic straconego! Wszystko za sprawą  nadchodzącego cyklu wydarzeń streamingowych. I nie, to nie będą kolejne strumienie z sypialni mało znanego DJ-a. Pepsi, Stadion Śląski oraz Grupa PMG przygotowali dla was prawdziwa bombę!

Już w ten weekend – 27.06 –  odbędzie się pierwsze z trzech zaplanowanych wydarzeń na Stadionie Śląskim. A to dopiero początek, ponieważ organizatorzy co miesiąc będą raczyć nas dawką doskonałych przeżyć muzycznych za sprawa line-upów, w których znajdziemy największe nazwiska współczesnej polskiej sceny klubowej. A to nie koniec atrakcji, bowiem włodarze eventów obiecują technikę sceniczną i oprawę najwyższej próby!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pepsi Silesia Beats – impreza numer jeden

Już w te sobotę, o godzinie 21:00, wspólnie wyruszymy w podróż do najbardziej tanecznych rejonów muzyki elektronicznej. Wszystko za sprawą doborowej ekipy artystycznej złożonej z prawdziwych wyjadaczy. Jako pierwszy zagra dla Was Adam the Great. To polski DJ i producent, który ma na swoim koncie występny na najbardziej prestiżowych festiwalach na świecie, w tym min. Tommorowland, ULTRA Europe czy Sunrise Festival. Następnie na Stadionie Śląskim zaprezentuje się C-Bool, czyli Grzegorz Cebula. W tym przypadku mamy do czynienia z artystą, którego na pewno kojarzycie, jeśli choć trochę bywacie w klubach. Obecny na scenie od 1998 roku muzyk nie raz zaświadczał o swoim wielkim talencie za sprawa produkcji takich kawałków, jak Would You Feel czy House Baby.

Tuż po nim swoją selekcję zaprezentuje DJ Kris, czyli człowiek odpowiedzialny za jedna z najgorętszych letnich imprez w Polsce – wspomniane już Sunrise Festiwal. Na sam koniec Pepsi Silesia Beats organizatorzy zaplanowali prawdziwy hit w postaci występu Sikdope. Mieszkający w Los Angeles polski producent to jedna z największych gwiazd rodzimego EDM-u. Znany ze swojej wszechstronności, uzyskał dotąd support od takich nazwisk, jak Afrojack, Borgore, David Guetta, Skrillex czy Steve Aoki.

Szykuje się naprawdę wielkie wydarzenie, którego nie możecie przegapić. Więcej i formacji dotyczących streamu znajdziecie pod tym adresem.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →