Pepsi Silesia Beats #2 – nadchodzi druga edycja streamingowej imprezy

Eventpromo
pepsi silesia beats

Stadion Śląski po raz drugi zaprasza w swoje wirtualne progi. Nadchodzi kolejna odsłona streamingowej imprezy Pepsi Silesia Beats!

Pepsi Silesia Beats po raz drugi

Byliście na ostatnim streamie ze Stadionu Śląskiego? Jeśli z jakiś powodów nie udało się Wam dotrzeć przed ekrany monitorów i telewizorów, to już niedługo nadarzy się okazja, by wziąć udział w kolejnej odsłonie wydarzenia. Pepsi Silesia Beats powraca na dobrze znany obiekt sportowy, aby ponownie dostarczyć nam najwyższej próby doznań muzycznych. Organizatorzy przygotowali dla nas moc niespodzianek. Tym razem będzie to nawiązanie do sportowych emocji. Każdy z grających artystów otrzyma swoją trybunę i część murawy. Co więcej, przed startem setów będziemy świadkami losowania kolejności występów. Jeśli tego byłoby mało, podczas nadchodzącego streamu dowiemy się kto wystąpi podczas trzeciej, finalnej edycji cyklu.

Pepsi Silesia Beats #2 – line-up

Jeśli zastanawiacie się kogo będziecie mogli usłyszeć podczas nadchodzącego wydarzenia już spieszę z odpowiedzią. Skład wydarzenia robi wrażenie. Organizatorzy zaprosili bowiem prawdziwych klubowych wyjadaczy. Adam de Great to człowiek, którego kojarzyć musicie, jeśli nie z parkietu to z opowiadań, bowiem grał już na największych imprezach na świecie z Tommorowlandem na czele. Obok niego C-BooL, człowiek obecny na scenie od 1989 roku, Gromme oraz Skidope!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

C-BooL – Deep in My Heart

Pepsi Silesia Beats #2 – informacje

Impreza odbędzie 18 lipca 21:00. Więcej informacji na temat wydarzenie i streamu znajdziecie pod tym adresem.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →