Pierwszy w Polsce klubowy występ Pendulum!

News

Bez wątpienia będzie to jedno z większych wydarzeń klubowych wiosny 2010. W kwietniu w Centrum Stocznia Gdańska wystapią Pendulum DJ'S wraz z MC Verse.

Pendulum to australijska formacja założona w 2002 roku przez Roba Swire, Garetha McGrillena i Paula Hardinga. Zainspirowani drum’n’bassem, breakbeatem, ale też z doświadczeniem zebranym w grupach heavy metalowych i punkowych postanowili stworzyć energetyczną hybrydę wszystkich tych gatunków.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Ich pierwszy album rozszedł się w 225 tysiącach egzemplarzy, stając się jedną z najlepiej sprzedających się płyt drum’n’bassowych w historii. Punktem zwrotnym w ich karierze był niesamowity remiks, którego dokonali dla The Prodigy. Ich wersja „Voodoo People” została entuzjastycznie przyjęta przez całą publiczność klubową, a także media, trafiając do dwudziestki najlepszych singli na Wyspach. Od tego czasu ich popularność stale rośnie. 12 maja 2008 roku ukazał się drugi album Pendulum – „In Silico”. Tydzień później znalazł się na drugim miejscu sprzedaży na Wyspach Brytyjskich.

 

 

To, co stanowi o sile Pendulum to przede wszystkim występy na żywo, podczas których ściana gitar i drum’n’bassowy rytm zmuszają do niczym nieskrępowanego tańca. Ich muzyka jest jednak znacznie bardziej złożona i głębsza. Mimo wykorzystywania najnowszej technologii, zespół wierny jest rockowemu etosowi i cały czas rozwija się kompozycyjnie.

 

24 kwietnia 2010 roku, w Centrum Stocznia Gdańska wystapią Pendulum DJ’S wraz z MC Verse. Wiecej szczegółów na temat support, gdzinach występów itp. już wkrótce na muzikanova.pl!

 Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →