Pełnia księżyca i premierowy album projektu Jorum, czyli Sebastiana Mullaerta i Dorisburga

News
Sebastian Mullaert, Dorisburg, Jorum

Sebastian Mullaert i Dorisburg stworzyli album Bloodwood Moon. Debiut producencki nowego projektu Szwedów, Jorum, ukaże się 22 sierpnia w rodzimej wytwórni Hypnus Records.

Szwedzcy artyści Sebastian Mullaert i Dorisburg współtworzą od niedawna nowy duet, Jorum. Anonsowany dzisiaj projekt zapowiedział od razu nowy, sześciościeżkowy album Bloodwood Moon. Jak zawsze w przypadku Hypnus Records data premiery przypada na pełnię księżyca. Tym razem będzie to 22 sierpnia.

Jorum – Bloodwood Moon

Sebastian Mullaert i Dorisburg debiutują jako Jorum

Jako Jorum, MullaertDorisburg w dość obrazowy sposób zapraszają do zapoznania się z ich najnowszym dziełem. Podróż, w którą chcą zabrać odbiorców ma nawiązywać do bajki, w której „mroczne gleby budzą się pod księżycową rosą lasu, a prądy zaczynają miękko pędzić przez macki sięgające daleko w głąb ziemi”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Alex i ja nawiązaliśmy kontakt kilka lat temu. Nasze przygody przerodziły się w piękne chwile zarówno na scenie (z Circle Of Live), jak i w studio. Proces, który stoi za tym albumem jest rozszerzeniem i ciągłą eksploracją w obrębie metody/koncepcji, którą eksplorowałem sam. Proces ten pozwala na połączenie indywidualnej eksploracji dźwięku zmieszanej z improwizowanymi sesjami razem, gdzie powstały utwory i aranżacje.

– mówi Mullaert.

Bloodwood Moon to drugi longplay Mullaerta dla Hypnus. Po solowym wydawnictwie wydanym w zeszłym roku jako Wa Wu We, 108 Dimensions Of Green, przyszła pora na pierwszą kolaborację. Z kolei dla Dorisburga jest to pierwsza współpraca ze szwedzką wytwórnią. Powstała w 2013 roku oficyna wyda Bloodwood Moon 22 sierpnia.

Tauron Nowa Muzyka Katowice

Biletomat.pl
140 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →