Pearson Sound zdradza szczegóły debiutanckiego albumu AKTUALIZACJA

1 462
Zapowiedzi

Od dziś możemy posłuchać jednego z nowych utworów Pearson Sound, które artysta przygotował na swój debiutancki album. Premierę krążka zaplanowano na początek marca.

Pierwsze zapowiedzi długogrającego krążka Pearson Sound pojawiły się w listopadzie ubiegłego roku. Wówczas dowiedzieliśmy się tylko tyle, że płyta ukaże się nakładem należącej do artysty wytwórni Hessle Audio. Obecnie mamy już komplet informacji na temat albumu.
Płyta zatytułowana po prostu „Pearson Sound” zawierać będzie 9 tracków, które powstały w latach 2013-2014. Jeden z nowych utworów – „Glass Eye” – zaprezentował dziś Benji B w swojej audycji na falach BBC Radio 1. Jego odsłuch znajdziecie poniżej. Na sprawdzenie całości musimy poczekać do 9 marca.

AKTUALIZACJA 04.03.2015:

Wczoraj artysta na koncie Soundcloud Hessele Audio podzielił się odsłuchem jednego z numerów z nachodzącej płyty. Pearson Sound zdradza, że „Swill to pierwszy utwór, który zaczął tworzyć podczas pracy nad albumem, ale też ostatni, który ukończył. Posłuchajcie go już teraz w Muno.FM!

Pearson Sound – Pearson Sound [Hessle Audio]
Data wydania: 9.03.2015
Tracklista:
01. Asphalt Sparkle
02. Glass Eye
03. Gristle
04. Crank Call
05. Swill
06. Six Congas
07. Headless
08. Russet
09. Rubber Tree