Peaches, Munk i Telonius w Warszawie KONKURS

Wydarzenie

Peaches, Munk Band, The KDMS, Telonius, Moulinex i Munk wystąpią na niecodziennej imprezie w Warszawie. Mamy dla Was wejściówki!

Młodzi producenci na nowo odkrywają dorobek legendarnej wytwórni Casablanca Records. Premiera „The Casablanca Reworks Project” już 20 stycznia w Warszawie podczas imprezy Burn Studios.

Efekt międzypokoleniowej współpracy Burn Studios, Gomma i Casablanca Records usłyszeć będzie można podczas globalnej premiery projektu, która odbędzie się już 20 stycznia w Warszawie. Podczas imprezy zobaczyć będzie można występy młodych producentów zaangażowanych w remiksy Casablanki – Munka, The Pheniomenal Handclap Band i Moulinex. Nie zabraknie światowej gwiazdy electro-popu – Peaches. Wieść niesie, że w Warszawie pojawi się sam Harold Faltermeyer.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Peaches będzie gwiazdą piątkowej imprezy w Studio Las

„The Casablanca Reworks Project” to kolejna inicjatywa Burn Studios prezentująca to, co najciekawsze we współczesnej muzyce elektronicznej. Zaangażowanie Burna w scenę niezależną idzie w parze ze świadomością korzeni muzyki elektronicznej.

Impreza odbędzie się w Studio Las na ul. Racjonalizacji 6/8. WSTĘP TYLKO NA ZAPROSZENIA!

KONKURS

W konkursie organizowanym przez Muno.pl możecie wygrać 3 podwójne zaproszenia na to wydarzenie, wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie.

Pytanie: Wymień 2 filmy do których muzykę stworzył Harold Faltermeyer – legendarny producent Casablanca Records?

Prawidłowe odpowiedzi prosimy przesyłać najpóźniej do 19 stycznia do godziny 15:30 na adres [email protected] W treści należy podać prawidłową odpowiedź, login na Muno.pl, imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego

Więcej:

20.01 (pt) Burn Studios i Gomma Records prezentują: „The Casablanca Reworks Project” @ Studio Las, Warszawa

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →