Music for lazy people EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2008/12/20
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:

W ciągu ostatnich dwóch lat Pawas stał się znaczącą postacią światowej sceny elektronicznej, czy to samodzielnie czy też ze swoim partnerem ze studia – Daso. Wydawał dla tak znamienitych wytwórni jak: Spectral Sound, Fear of flying, Brut czy Connaisseur.

Utwory „Katang”, „Bummelzug”, „Det” czy „Crawl around” trafiły do case’ów wielu DJów na całym świecie. Tym razem artysta wydaje dla labelu Night Drive Music, zarządzanego przez Andre Kronerta – członka duetu Neurotron, goszczącego w listopadzie w Polsce na zaproszenie detroitZDRóJ!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Muzyka proponowana przez Pawasa jest jak najbardziej adekwatna do nazwy wytworni. wywodząca sie z głębi, różnorodna harmonicznie, pełna uczuć, oparta na zmierzających powoli przed siebie house’owych beatach. Największe wrażenie wywarł na mnie utwor B2 – ’Piano rain’, z przepięknym fortepianowym solo Matthiasa Keula. To EPka niejednoznaczna, czerpiąca zarówno z tradycji deep house jak i jazzu czy dubu, idealna na wieczory z kieliszkiem wina czy jamajskim zwitkiem;). Z drugiej storny oparta jest jednak na tłustych basowych liniach, co sprawia, że będzie w stanie rozruszać niejeden parkiet.

Dla wszystkich, którzy w muzyce szukają czegoś więcej niż tylko parkietowego szaleństwa – zwróćcie uwagę na label Night Drive Music – kolorowe winyle dla koneserów i kolekcjonerów, towar, który nie traci wartości z upływem czasu. TIP!

Autor: Michał „bshosa” BrzozowskiTracklista

Tracklista :
A1 Pawas – Deep fruit
A2 Pawas feat Solly – The way out
B1 Pawas – Niceness
B2 Pawas feat. Matthis Keul – Piano Rain

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →