Paula Temple w Polsce. Reprezentantka R&S Records zagra w Poznaniu

Eventpromo
Paula Temple

Postawmy sprawę  jasno - to będzie jedno z najważniejszych wydarzeń końca roku w świecie polskiej muzyki klubowej. Paula Temple, kobieta-instytucja, zagra w grudniu w Poznaniu.

Technokracja i Projekt LAB łączą siły i zapraszają na jedno z największych techno wydarzeń sezonu w Poznaniu. Na Grochowych Łąkach wystąpi Paula Temple.

Paula Temple. 15 lat w pierwszym szeregu techno

Na jej nazwisku moglibyśmy zakończyć tego newsa. Niesamowita artystka, która od 15 lat stoi w pierwszym szeregu artystów techno. Prowadzi wytwórnię Noise Manifesto, ale na co dzień jest też związana z jedną z najmocniejszych oficyn wszech czasów – R&S Records.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oprócz niezliczonej ilości niesamowitych solowych produkcji, ma na koncie remiksy takich artystów jak The Knife, Peaches, Perera Elsewhere czy Planningtorock oraz oczywiście The Prodigy.

Paula Temple bez żadnych kompromisów

Jej hybrydowe występy, łączące elementy DJ setu i live actu to kwintesencja techno, noise, industrial i szeroko pojętego wpierdolu. Wierzymy, że nie inaczej będzie podczas poznańskiej imprezy z jej udziałem.

Paula Temple nie uznaje kompromisów w drodze do stworzenia unikatowego klimatu. Jej występy ugruntowały jej pozycję jako jednej z najchętniej oglądanych na żywo artystek sceny techno. W jej muzycznym paszporcie znajdziemy sety w krajach całego świata. Brytyjka ma za sobą występy na najważniejszych festiwalach i w najbardziej uznanych klubach. W samym 2019 roku zagrała m.in. na ADE, Dimensions Festival czy Awakenings.

Paula Temple w Projekt LAB. Kto wystąpi razem z nią?

Gwiazdę wieczoru wspierać będzie solidna reprezentacja lokalsów. Oto skład imprezy:

Paula Temple (Noise Manifesto / R&S Records)

Cosmaya (Projekt LAB) / Paka / Impakt (Technokracja)
Spete (Technokracja) / No_Contact (Technokracja) / Potocki (Technokracja)

Technokracja x Projekt LAB: Paula Temple, 21 grudnia w Poznaniu

Wejściówki na poznańską imprezę są dostępne na stronie Biletomat.pl.

 

TECHNOKRACJA X PROJEKT LAB: PAULA TEMPLE

Biletomat.pl
35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →