Paula Temple z wizualnym show na Tauron Nowa Muzyka – ZAMÓW BILETY

News

Jem the Misfit będzie odpowiedzialna za oprawę wizualną występów Pauli Temple. Kolaborację artystek będzie można zobaczyć na festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach.

Paula Temple od momentu debiutu w 2002 roku udowadnia, że kobiety na scenie muzyki tanecznej potrafią być bardziej bezkompromisowe i otwarte na nietypowe brzmienia niż większość mężczyzn. Jej szalone występy z kontrolerem midi, upodobanie do potężnych basów i hałaśliwych szumów, od ponad dekady stanowią istotny składnik najważniejszych festiwali techno. W Polsce będziemy mogli jej posłuchać po raz pierwszy podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach.
HYBRID AV Show to nowy projekt Pauli Temple, w którym za wizualizacje odpowiada Jem the Misfit. Obrazy vjki z Nowej Zelandii można było zobaczyć w tym roku m.in. podczas festiwalu Audioriver w Circus Tent.
Hybrid Av Tour startuje na berlińskim festiwalu Krake, potem będzie można go zobaczyć w Katowicach na festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Paula Temple i Jem the Misfit odwiedzą też ADE w Amsterdamie oraz I Love Techno w belgijskim Ghent.
Więcej informacji o festiwalu Tauron Nowa Muzyka szukaj na:

nowamuzyka.muno.pl

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →