Paula Temple, Boy Harsher i Tygapaw na jednej kompilacji

Fot. Synthopia
News
Moog Sound Studio

Firma Moog wydała drugi tom swojej bezpłatnej serii kompilacji Explorations in Analog Synthesis, która stanowi uzupełnienie do najnowszej wersji Home Sound Studio. Pojawili się na niej m.in. Paula Temple, Boy Harsher, czy Tygapaw.

Syntezatory semi-modularne

Choć wyglądają przystępnie, nie każdy wie jak one działają. Poprosiliśmy więc P_errora, żeby wyjaśnił nam nieco specyfikę takiego sprzętu.

Moog Home Studio

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czym jest syntezator semi-modularny?

Generalnie to jest połączenie gotowych, wbudowanych rozwiązań z możliwościami kreacji własnych patchy. Daje to możliwość tworzenia nieszablonowych brzmień lub modulacji przy zachowaniu prostego i przejrzystego work flow gotowego syntezatora.

Jakie daje możliwości?

Akurat u mnie pozwala na wybranie tego, co najlepsze w maszynie. To, co mi się nie podoba (np. Filtr Arturi ssie) mogę wysłać na eurorack lub inny semi modular i tam dobrać odpowiednie brzmienie lub efekt.

Moog Sound Studio — recenzja

Dla kogo taki sprzęt jest odpowiedni?

Jest to dobre rozwiązanie dla kogoś, kto nie ma czasu i środków na składanie euroracka, a chciałby trochę porzeźbić poza ramami narzucanymi przez producenta. Dodatkowo semi są bardziej mobilne i całkiem dobrze spełniają się w live actach.

Moog Sound Studio — prezentacja Daniela Fishera

7-trackowa kompilacja — Explorations in Analog Synthesis

Moog Sound Studio został wypuszczony w marcu tego roku w formie pakietu dwóch instrumentów. Towarzyszyła temu premiera pierwszej edycji kompilacji Explorations in Analog Synthesis. Pojawili się na niej wówczas Bonobo, Julianna Barwick, Ela Minus, Dan Deacon, Martial Canterel i Peter Cottontale. W tym momencie Moog Sound Studio zawiera trzy narzędzia oraz bonusową grę karcianą. Pomaga ona w odkrywaniu nowych technik uzupełniania losowo wygenerowanych ścieżek.

Explorations in Analog Synthesis

Poza wyżej wymienionymi artystami, tracki nagrali również Kaitlyn Aurelia Smith, Galcher Luswerk, Hannah i Ya Tseen. Każda z tych osób przy tworzeniu swojej kompozycji, korzystała z syntezatora semi-modularnego Moog Sound Studio. Tygapaw wystąpi w tym roku na Unsound i dopiero co o niej pisaliśmy. Sprawdźcie sami, kim jest ta artystka!

Boy Harsher wystąpią w Polsce – bilety

Boy Harsher pojawi się na dwóch występach w Polsce – w Warszawie 30 maja 2022 i dzień później w Krakowie. Bilety na te wydarzenia kupicie na stronie Biletomat.pl.

Kup bilety na koncerty Boy Harsher

Biletomat.pl
99 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →