Paul Woolford prezentuje Bobby Peru „The Truth”

News

“The Truth” to mocne uderzenie, ostra jazda, podróż do serca muzyki techno, którą odkryjemy już 3 marca 2008 roku, kiedy to album ukaże się w sprzedaży!

„The Truth” to dowód na to, że Woolford to uznany, mocny zawodnik, najlepszy w swoim fachu artysta. To dzieło zapewni mu pewne, stałe miejsce pośród elity przedstawicieli muzyki elektronicznej obok Audiona czy Carla Craiga.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Hit Paula Woolforda z 2006 roku Erotic Discourse sprzedano w 20,000 egzemplarzy i stał się hymnem znanym na całym świecie. „Erotic Discourse” stał się jednym z kilku prawdziwych, udergroudowych utworów ostatnich lat i był grany przez uznanych wykonawców takich jak: Sasha, 2ManyDJs, FK, Laurent Garnier, Luciano, Trevor Jackson, Erol Alkan, Carl Cox, The Chemical Brothers, Weatherall, The Unabombers oraz Lindstrom. Każdego tygodnia zaskakiwano nas wykonaniem tego utworu przez innego DJ’a w jego własnym stylu muzycznym.

Woolford pracował bardzo ciężko w czasie całej swojej kariery – wydał ponad 100 produkcji poprzedzających ten album. Woolford podkreśla znaczenie tego zdarzenia na Albumie “The truth” wykorzystując fragmenty linii perkusyjnej Hession’a w utworach „Anatomy of Desire” i „Emotional Violence”.

Na albumie utwór „Erotic Discourse” zostaje dopracowany przez legendarnego Green Velvet – producenta ekskluzywnej re-edycji dokonanej w wyniku spotkania Woolforda przed tym, jak ten prawie ukończył prace nad albumem.

“The Truth” zawiera 10 ekskluzywnych scieżek m.in. „Emotional Violence”, „Scandal” i „Radioactive”, które zostaną wydane jako single. Ten album to nie tylko dzieło utrzymane w tanecznych rytmach. Woolford prezentuje tu cały wachlarz umiejętności, zarówno jako producent jak i autor tekstów.

Rozpoczynamy z utworem tytułowym albumu, który przenika słuchacza niczym wiatr. Słyszymy tu prawdziwe brzmienie perkusji i basu pojawiające się fragmentarycznie na całej ścieżce na tle brzmienia syren i to tylko wstęp to dalszych uniesień.

„Throb” przypomina wczesne produkcje Martina Gore’a dla Depeche Mode i brzmi mocno jak utwory Chemical Brothers. Dalej uwydatnia się zróżnicowanie albumu w postaci „Each” i ,,Every Time”, który pokazuję wczesne inspiracje Woolforda.

W „Once Bitten” pojawiają się hip hop’owe brzmienia perkusji – mocne uderzenie w stylu Wu Tang. ,,Aguire” oraz „Shibboleth” zamykają dzieło delikatnym, klasycznym brzmieniem, o którym często zapomina się na  albumach z muzyką elektroniczną.

Paul Woolford presents Bobby Peru ,,The Truth” 
Tracklista:

1. The Truth
2. Throb
3. Scandal
4. Anatomy Of Desire
5. Shibboleth
6. Once Bitten
7. Radioactive
8. Emotional Violence
9. Venom
10. Society
11. Each & Every Time
12. Aguirre
13. Erotic Discourse (Green Velvet Edit)

Album ukaże się w sprzedaży 3 marca 2008 r.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →