Paul Kalkbrenner zaprasza na swój livestream

News Film Galeria

Paul Kalkbrenner, czołowa postać berlińskiej sceny techno, zagra specjalny dj set online. Wydarzenie nazwane Studiosession #1 rozpocznie się już w najbliższą sobotę o 17:00.

Reklama

Paul Kalkbrenner – DJ i ikona techno

Paul Kalkbrenner od dawna urzeka cały świat. To niezwykle utalentowany artysta, tworzący z pasją i miłością do każdego dźwięku. Paul wie, jak zachwycić publiczność od pierwszej minuty swojego występu. Wydał wiele krążków, które odbiły się szerokim echem w elektronicznym świecie. Stworzył też wyjątkową ścieżkę dźwiękową do wybitnego filmu Berlin Calling, w którym zagrał też jedną z głównych ról.

Paul Kalkbrenner – Part Twelve

Paul Kalkbrenner na żywo, ale w studiu 16 maja

W czasie trwania pandemii koronawirusa Paul Kalkbrenner udostępnił dla swoich fanów nagranie seta z LXM Festival 2019 i zapowiedział wydanie nowej EP-ki (wydawnictwo nie ma jeszcze swojego tytułu i nie wiadomo, kiedy dokładnie się ukaże). Teraz DJ ogłosił specjalną sesję internetową, która będzie nadawana na żywo z jego studia.

Transmisję będzie może śledzić na stronie artysty na Facebook’u lub na żywo z jego kanału YouTube w sobotę, 16 maja od godziny 17:00. Obecność w nazwie wydarzenia znaków „#1” może sugerować, że niemiecki artysta przygotowuje serię setów online i to dopiero początek jego przygody z livestreamem.

Studiosession #1 będzie idealną okazją dla fanów DJa do wysłuchania ich ulubionych kawałków, a być może do zapoznania się z kilkoma niepublikowanymi do tej pory utworami Kalkbrennera.

Paul Kalkbrenner – Studiosession #1, zobacz stream

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


‚Muzyka do klaskania’ – Paul Kalkbrenner – ‚7’ RECENZJA

2 października 2015
Paul Kalkbrenner zaprasza na swój livestream

Berliński clubbing na dużym ekranie

13 października 2008
Paul Kalkbrenner zaprasza na swój livestream

Berlin Calling we Wrocławiu

14 kwietnia 2009
Paul Kalkbrenner zaprasza na swój livestream

Berlin Music Week 2012

10 sierpnia 2012
Paul Kalkbrenner zaprasza na swój livestream

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.