Paul Kalkbrenner zaprasza na swój livestream

753
News Film Galeria

Paul Kalkbrenner, czołowa postać berlińskiej sceny techno, zagra specjalny dj set online. Wydarzenie nazwane Studiosession #1 rozpocznie się już w najbliższą sobotę o 17:00.

Paul Kalkbrenner – DJ i ikona techno

Paul Kalkbrenner od dawna urzeka cały świat. To niezwykle utalentowany artysta, tworzący z pasją i miłością do każdego dźwięku. Paul wie, jak zachwycić publiczność od pierwszej minuty swojego występu. Wydał wiele krążków, które odbiły się szerokim echem w elektronicznym świecie. Stworzył też wyjątkową ścieżkę dźwiękową do wybitnego filmu Berlin Calling, w którym zagrał też jedną z głównych ról.

Paul Kalkbrenner – Part Twelve

Paul Kalkbrenner na żywo, ale w studiu 16 maja

W czasie trwania pandemii koronawirusa Paul Kalkbrenner udostępnił dla swoich fanów nagranie seta z LXM Festival 2019 i zapowiedział wydanie nowej EP-ki (wydawnictwo nie ma jeszcze swojego tytułu i nie wiadomo, kiedy dokładnie się ukaże). Teraz DJ ogłosił specjalną sesję internetową, która będzie nadawana na żywo z jego studia.

Transmisję będzie może śledzić na stronie artysty na Facebook’u lub na żywo z jego kanału YouTube w sobotę, 16 maja od godziny 17:00. Obecność w nazwie wydarzenia znaków „#1” może sugerować, że niemiecki artysta przygotowuje serię setów online i to dopiero początek jego przygody z livestreamem.

Studiosession #1 będzie idealną okazją dla fanów DJa do wysłuchania ich ulubionych kawałków, a być może do zapoznania się z kilkoma niepublikowanymi do tej pory utworami Kalkbrennera.

Paul Kalkbrenner – Studiosession #1, zobacz stream

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.