Paul Kalkbrenner na Audioriver 2011!

Wydarzenie

Poznaliśmy nazwiska kolejnych gwiazd, które wystąpią w tym roku na festiwalu Audioriver. Wśród nich są m.in. Paul Kalkbrenner oraz DJ Marky!

Po ekscytującym początku z Andersem Trentemoellerem na czele, przyszedł czas na ogłoszenie kolejnych nazwisk artystów, którzy wystąpią w ostatni weekend lipca 2011 roku na festiwalu Audioriver. Oprócz bohatera „Berlin Calling” – Paula Kalkbrennera oraz herosa sceny drum & bass – DJ’a Marky, usłyszymy także sety Stamina MC, Walkner & Moestl feat. Tania Saedi, Son of Kick feat. Grems i Reso.

Jeśli chodzi o Kalkbrennera to mieliśmy go już okazję usłyszeć na Audioriver w 2006 roku. Niedługo ma się ukazać jego kolejna płyta długogrająca, a numery takie jak choćby „Gigahertz”, który można usłyszeć w filmie „2010 – A Live Documentary” – pokazują doskonale, że nadchodzący materiał będzie równie dobry, jak dotychczasowa twórczość niemieckiego producenta.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Z kolei DJ Marky to nie tylko heros drum & bassu, ale i brazylijski bohater narodowy. Od ponad 20 lat na scenie, uwielbiany przez widownię na całym świecie, wybitny DJ i producent. Jego najsłynniejszy utwór, nagrany wspólnie ze Stamina MC i XRS dotarł aż na 15 miejsce UK Top Chart, a dziś jest uznawany za absolutny klasyk gatunku. Co więcej, w Płocku u jego boku wystąpi właśnie Stamina, czyli jeden z najsłynniejszych MC w elektronicznym świecie. DJ Marky to nie tylko historia gatunku. To także jego teraźniejszość i przyszłość, o czym najlepiej świadczy styczniowa kompilacja „Fabriclive.55”.

Poznaliśmy także ceby biletów na tegoroczną edycję festiwalu Audioriver. Daty sprzedaży zostaną podane wkrótce.

I pula – 89 pln (karnet dwudniowy)
II pula – 120 pln (karnet dwudniowy)
III pula – 150 pln (karnet dwudniowy) oraz 85 pln (bilet jednodniowy)

Potwierdzeni artyści na Audioriver 2011:

Trentemøller Live In Concert, Modeselektor, Reboot live, Pan-Pot, Ernesto Ferreyra, Paul Kalkbrenner live, DJ Marky, Stamina MC, Walkner & Moestl feat. Tania Saedi, Son of Kick feat. Grems i Reso.

Źródło: materiały organizatora

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →