Muzyczne opary od Patrice Bäumela

Zapowiedzi

Bohater naszego ostaniego artykułu z serii 'Artysta na Weekend' - Patrice Bäumel, w październiku tego roku wyda swój debiutancki album zatytułowany "Vapour".

Niedawno na łamach naszego serwisu przedstawialiśmy Wam wywiad z Patrice Bäumelem, w którym artysta wypowiadał się obszernie na temat swojego debiutanckiego albumu. Mający postać mixu krążek „Vapour”, co w tłumaczeniu znaczy 'Opary’, trafi do sprzedaży pod koniec października tego roku.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przeczytaj artykuł: Artysta na weekend – Patrice Bäumel

 

Czego możemy się spodziewać po „Vapour”?

 

„Po pierwsze, album skonstruowany jest jako ciągły mix. Zastanawiałem się nad dzisiejszym sposobem słuchania muzyki i stwierdziłem, że ludzie chętniej słuchają różnego rodzaju audycji, niż przełączają jeden kawałek za drugim. Stworzyłem więc album, który można traktować jak opowieść, pewną całość, która idealnie nadaje się do słuchania podczas jazdy samochodem, biegania, czy robienia czegoś z muzyką w tle. Starałem się stworzyć brzmienie, które nie jest za bardzo agresywne. Na albumie wprawdzie znajdzie się kilka klubowych kawałków, ale chciałem żeby była to również muzyka do słuchania. Postanowiłem zbytnio nie eksperymentować i utrzymać jeden flow, jeden rytm. Starałem się uzyskać balans pomiędzy muzyką do słuchania w klubie i domu. Ponadto, myślę, że jest to bardzo zimowy album, mroczny i nastrojowy, choć jednocześnie nie chciałem żeby był zbyt undergroundowy i zbyt deep’owy.”opowiada Patrice Bäumel

 

Poniżej znajdziecie tracklistę oraz teaser albumu.

 

Patrice Bäumel – Vapour [Trouw]

Data wydania: 27.10.2010

Tracklista:
01. Birth
02. Lovers
03. The Tease
04. Panic
05. Tactile
06. Mito
07. Sub
08. Vapour
09. To Insanity and Beyond

 


Patrice Bäumel – Vapour (Album Teaser, Release 27 Oct 2010) by Patrice Bäumel

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →